Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud mondani jó lovardák...

Valaki tud mondani jó lovardákat Békéscsabán?

Figyelt kérdés
Valami olcsóbb kéne, ahol kezdők is tanulhatnak, meg lehet simán edzeni, és úgy meglehet tanulni pl.: ugratni, hogy versenyezni is ellehet menni. (Najó, ez annyira nem fontos) Én egy másik lovardában megtanultam lépésben menni, ügetni, és vágtázni is többször próbáltam már, bár nem megy valami jól. Ugratni egyszer ugrattam egy nagyon mini akadájt...akkor is majdnem leestem a lóról :D 2000Ft ha van, legyen olcsóbb, mert anyukám csak azt engedi meg, és én nagyon szeretnék lovagolni, mert imádom a lovakat. Az is fontos, hogy Békéscsabán legyen, vagy nagyon közel hozzá! Előre is köszönöm! :)
2011. szept. 7. 18:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Reményeim szerint jövőhéten kimegyünk :D majd telefonon kell előtte szólni? És melyik számot kell akkor hívni?
2011. nov. 12. 21:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Menjetek ki nyugodtan, személyesen a legjobb szerintem... Bár inkább délután, bár gondolom úgy is mentetek volna, hiszen délelőtt suli van..:/:D Csak nézzetek ki, valaki tuti lesz ott, szétnéztek, stb..:)
2011. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát, én holnap tudok csak menni, fletéve ha addigra meggyógyulok teljesen, mert tüdőgyuszis lettem... :/ naná, hogy pont ezen a héten végig az voltam... de nem baj, remélem holnap tudok menni :D
2011. nov. 18. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!