Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovak szoktak harapni?

A lovak szoktak harapni?

Figyelt kérdés
Mármint embert.
2011. szept. 7. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A tenyészmének azok állítólag harapósabbak, agresszívebbek mint pl kancák. Egyébként tényleg harapnak, van amelyik soha, van amelyik ha csak baja van,van amelyiknek nem vagy szimpi vagy olyan parfüm vagy valami szagot érez és azért. Ja, és van amelyik csak szimplán hülye. De azért nem ez az alap viselkedésük, de oda kell figyelni.
2011. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy!Nem hallottad a mondást?:"csíp, rúg, harap mint a ló"Én mikor még nem tudtam hogy nem szabad a lónak a sörényét és a farkát meghúzni (3 évesen)Úgy belém harapott pedig akkor még csak simogattam!
2011. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi szoktunk kézből etetni lovat. Ezalatt (almára) meg zabra gondoltam.
2011. szept. 8. 22:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek az állát harapta le egy csődör csikó. 35 km-re volt a baleseti és vissza kellett menni a letépett bőrért-húsért. Vissza tudták varrni, de ugye ott már nem tudja mozgatni az állát.
2011. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 J3Tears ***** válasza:
31%
hát szoktak, de vannak jelek, amiből tudhatod, hogy harapni fog. a harapós pacinak például vörös a szeme, habzik a szája, fújtat, lejahjtja a fejét, és kaparja a földet a mellső lábával. először csak morog, de amikor támadásba lendül, már oroszlánszerűen üvölt is. extrém esetekben füst jön az orrlyukából, sőt, még a szájából is jöhet, onnan akár tűz is. ha egy ló így viselkedik, akkor abból tudhatod, hogy a) támadni fog, b) túl sokat szívtál.
2011. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!