Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tudná mesélni a Nimród...

Valaki tudná mesélni a Nimród lovasegyesületrő?

Figyelt kérdés
Bbékéscsabai érdekelne. Nincs még honlapja. Az érdekelne hol van, mikor lehet lovagolni, milyenek az órák, a tanárok, a lovak. Oda szeretnék majd járni, és mindenre kíváncsi vagyok ami vele kapcsolatos... Előre is köszi!! :D
2011. szept. 14. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5600 Békéscsaba, Nagyrét 1458 itt van:) a trófeautca folytatása. iskolaidőben úgy szoktunk 3-4 4-5 5-6. de van hogy hamarabb is lovagolunk attól függ hányan vagyunk. de 2és 5 óra között bármikor tudsz jönni. szoktunk különböző gyakorlatokat csinálni. kengyelbő, kengyelbe. tan és könnyű ügetés kengyel nélkül....de attól is függ mennyire tudsz lovagolni.pl. ha nem tudsz ügetni nyilván csak lépni fogst először. egy edzőnk van, de én nagyon szeretem,de az unokája is szokott segíteni a felkészítésben és mindketten értik a dolgukat. a lovak jófejek, persze mindegyiknek más . van lustább,pörgősebb...a társaság meg nagyon jó:)van fedeles pályánk is.
2011. szept. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jah és küldök pár képet is privátba ha kéred
2011. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés! Köszi mindkettőtöknek :)
2011. szept. 15. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Hupszi...bocsi, azt írtam mindkettőtöknek, pedig csak te írtál...bocsi! :DD de nagyon jó lenne ha küldenél képeket is :) Köszi!
2011. szept. 15. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom, ahogy első írta, akkor érdemes kinézni. Van fedeles-homokos pálya, ezt inkább télen és esős időben használjuk, a kintit nyáron. Az edző nagyon jó, és igen, szokott segíteni az unokája is (aki nélkül el sem tudnám képzelni ezt az egészet), mindketten nagyon jól lovagolnak, és nagyon értenek hozzá. Nézz ki egyszer, semmit nem veszíthetsz vele:)
2011. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
régen voltam ott nehanyszor...most megint akarok jarni es megneztem a honlapjat....tenyleg 2000 ft lett az ora?? amikor en voltam, 1500 volt....
2012. dec. 30. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Emelve lett, hogy ne legyen az, hogy azt hiszik az emberek, hogy azért olcsóbb mert sz*r...
2013. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!