Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a kedvenc lovas idézete...

Melyik a kedvenc lovas idézetetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 09:29
1 2
 11/17 AM33 válasza:

Egyik kedvenc filmem: Lovas a sötétben. Többször megnéztem és kigyűjtöttem belőle szép gondolatokat. Remélem, te is örömödet leled bennük.

(Rocco)


"A lovak olyanok, akár a szivacs: mindent magukba szívnak - a tiszteletet, a szeretetet, a dühöt. Ha te ideges vagy, ő is ideges! Ha te szenvedsz, ő is szenved!"


"Serena, nézd csak meg Rebeca szemét! Tiszta. Tudod miért? Mert tiszta a szíve!"


"Tiszta szem és tiszta szív!"


"A ló a szeretetét bizalommal fejezi ki."


(Serena)


"Valamennyiünkben van félelem. A félelem még nem a gyöngeség jele! Az a gyönge, aki megtorpan, az, aki nem meri megragadni az alkalmat. Az a gyönge, akit a félelem nem enged élni!"


(Rocco)


"Könnyebb elérni a sikert, ha a rövid utat választjuk! Ha beszennyezzük a kezünket, csak hogy győzzünk! Az igazi siker azonban az lesz, ha beérünk a célba, a szenvedély és a fáradtság örömével!"


(Rocco és Fabrizio)


- "Nézz messzire! Nézz túl az akadályon és figyeld közben a szívedet! Mit akarsz valójában?"

- "Győzni!"

- "A győzelem csak következmény. Mi az, amire a leginkább vágysz?"

- "Lovagolni!"

- "Akkor tedd azt, legjobb tudásod szerint, tiszta szemmel és tiszta szívvel, akkor győzni fogsz!"


(Rocco)


"Azt mondják, nem vagy jó semmire? Még csak most hoztál makkot és ki akarnak dobni?!

Láttál már makkot? Értéktelen semmiségnek látszik, pedig a belsejében élet van. Egy tölgy lehetősége! Csak meg kell várni, amíg kihajt!"


"Jusson eszedbe, Serena, a makk a sötétben a föld alatt bújik meg, miközben azért küzd, hogy tölggyé váljon! Nincs ideje félni, ezt sose felejtsd el!"


"A versenypálya olyan, mint egy kincskereső térkép. Csak aki képes megfejteni, az remélheti, hogy célba jut. Célba jutni, még nem jelent győzelmet! Az a lényeg, hogyan jutunk a célba!"


"Úgy gondolj az egyik akadálytól a másikig tartó útra, mintha egy dallamot kellene eljátszanod!"


(Rocco és Guglielmo)


- "Tudod mi lesz, ha halogatod, amit tenni akarsz?"

- "Nem."

- "Előbb-utóbb elfogadod, mert halogatni kényelmes. Aztán belenyugszol, mert alibit nyújt, hogy ne tégy semmit."

- "Jó módja, hogy kerüljük a kockázatot."

- "Épp így kockáztatunk a legtöbbet!"


(Rocco)


"Ha a lovaglás örömöt okoz, ha azért lovagolsz, mert nem tehetsz mást, akkor azt teszed, amit kell, és boldogok leszünk!"


"Minél inkább lerövidíted az utat, hogy hamarabb elérd a célodat, annál hosszabb utat kell bejárnod, hogy megbékélj önmagaddal!"


"Serena, megtanítottál nekem valamit! Még az olyan ember is, aki a lelke sötétjében lovagol, megtalálhatja a fényt, ha van, ami erre ösztönözze!"


"Most talán az a dolgom, hogy új utakat keressek, és újabb makkocskákat szedjek fel, ha az utamba akadnak!"

2011. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Ha van még valakinek, örülnék, ha írna :)
2011. szept. 20. 15:09
 13/17 anonim válasza:
100%
"Mindenféle idomítás végcélja a ló és lovas közötti tökéletes harmónia - tehát a szépség. A lovon látszania kell annak, hogy jól érzi magát, a lovason pedig nem látszódhat, milyen nehéz volt az odavezető út." /Wilhelm Müseler/
2011. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
23%
Úgy megverlek mint a lovat!
2011. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Bölcs embernek ló való, mert lóvá tesz az ember, és emberré a ló...
2011. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 AM33 válasza:

Itt még sok idézetet olvashatsz:

[link]

2011. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"TALÁN NEM VAGYOK PROFI LOVAS, TALÁN NEM VAGYOK SZAKÉRTÕ, TALÁN CSAK MINDENNÉL JOBBAN SZERETEM ÕKET, DE ABBAN BIZTOS VAGYOK, HOGY ÉRTÜK MINDENT FELADNÉK!" . "A LOVAK KÉPESEK A HÉTKÖZNAP GONDJAIBÓL FELLEGEKBE EMELNI!" "LÓ NÉLKÜL LEHET ÉLNI, DE NEM ÉRDEMES!"
2012. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!