Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kedvenc szerelmes idézetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedvenc szerelmes idézetetek? Ha igen, melyik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a 2 a kedvenc:

"Mindig elfog a világ legjobb érzése, amikor köszönsz nekem vagy rám mosolyogsz, mert lehet, hogy csak egy másodpercre is, de akkor és ott épp rám gondolsz."


"Néha megtörténik, hogy váratlan dolgok csöppenek az életünkbe, majd egy idő múlva ráeszmélünk, hogy már nem tudunk élni nélkülük. Számomra Te is ilyen vagy."

15/L

2011. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Átvonulásod úgy él napjaimban,

mint ruhában az illat,

melyet nem ismer,nem tud

csak magára szed,

és többé el nem illan."


(Gertrud Kolmar)

2011. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bensőmben félreérthetetlenül éreztem az elutasítottság fájdalmát. Olyan jól ismertem ezt az érzést, hogy már a részemmé vált, mintha a második bőröm lett volna."


most épp ez :/

2011. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ani87 ***** válasza:
Beléd estem mint ló a gödörbe, érted könnyezem a felmosó vödörbe
2011. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon jó az összes =)
2011. szept. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!