Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a Dr. Houseból a...

Melyik a Dr. Houseból a kedvenc idézetetek? Esetleg ha emlékeztek ki (k) mondja (k), vagy melyik évadból, részből van irhatjátok.

Figyelt kérdés

Az enyém ez:

,,Talán azért tudta a választ a kérdésre, mert a maga kérdése nemvolt olyan trükkös mint azt hitte. Talán nem ő az okosabb hanem maga butább.

Játsza a rendszerellenest, a lázadozót, úgy tesz mintha utálná a szabályokat, pedig nem tesz mást mint a sajátjaira cseréli a társadalomét. Azok pedig egyszerű szabályok. Mondjuk el a nyers, őszinte igazságot a legsötétebb, legcsipősebb módon, aztán lesz ami lesz, lesz aminek lennie kell, és mindenki más gyáva nyúl.

Nem gyávaság ha nem hülyéz le valakit. Az ember nem azért tapintatos, mert az olyan jó dolog, hanem egyszerűen azért, mert még van benne némi alázat. Mert jól tudják, hogy követnek el hibát, és tudják, hogy a tetteiknek következménye van, és azt is tudják, hogy a következmény az ő hibájuk.


2011. okt. 21. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

hat pontosan nem tudom de valahogy igy van:


Ha nem tudtak volna a halal nem gyogyithato :) - Dr. House

2011. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kérdező! A tiédet ki mondja, mikor?
2011. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az enyém a 2. évad 24. része (Ok nélkül) mikor Houset meglövik, és az egész rész egy ilyen zavaros hallucinációkból áll, és a beteg (aki meglőtte) és House között zajlik a beszélgetés! :)
2011. nov. 4. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:

"Maga dr. House!

-Nézi a sorozatot?"

:D


Van még egy csomó, amin fetrengek, majd összeválogatom őket.

2011. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó, ez igy van, én is nagyon nagyon szoktam röhögni....igen birom azt a pasit...:DD
2011. nov. 11. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
"Mindenki hazudik" :)
2011. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A jó abban, ha közöljük valakivel, hogy meghal, hogy a prioritásaira koncentrál. Így kiderül, mi számít neki, miért lenne képes meghalni. És miért képes hazudni.


nekem ez a kedvencem :D

2011. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!