Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Paks környékén lovaglás?

Paks környékén lovaglás?

Figyelt kérdés
Nézegettem már a neten, eddig kettőt találtam, melyik a jobb? Ami cseresznyésben van, vagy a Pálma? Személyes tapasztalatok érdekelnének, akár privátban is. Melyiket válasszam? Pesten már tanultam egy kicsit lovagolni, de nemrég Paksra költöztünk, és szeretném folytatni.
2011. szept. 17. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én Cseresznyésben lovagolok, kedves az oktató, van egy stílusa,amit meg kell szokni, de nagyon jól tanít, a lovak jól képzettek, van amelyik M szintű... Rengeteget lehet fejlődni, bérlettel nem is olyan drága.Van terep lehetőség, jó hangulatú, családias környezete van.

A Pálmában még nem voltam, csak hallottam róla ezt is, azt is. Sajnos nem túl jókat, de így, hogy nem ismerem nem akarok véleményt mondani.

2011. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen stílusban lovagolsz, vagy melyik tetszik, de Csámpán is lehet lovagolni western stílusban. Jófej az oktató, meg a lovak is.
2011. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg mindkettőre nyitott vagyok :)

Első:

Mi az a stílus, amit meg kell szokni?

Második:

Milyen lovak vannak?

2011. szept. 17. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az edzőnek a stílusát kell megszokni.. :) Néha kicsit keményen beszél az emberekkel, de viccesen, bírni kell az osztást...

De nagyon jó, én csak ajánlani tudom.

Ja és itt angol stílus van.

2011. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én idén cseresznyésbe mentem volna oktatni, de közbe jött a kisbabám(most már csak itthon oktatok, sok lett volna nekem oda kijárni minden nap ezért nem mentem:():)) Nagyon nagyon szimpatikus a hely, jó az oktatás. A Pálma Lovastanyán is lovagoltam, lovagolni nem fogsz megtanulni, de a környezet, lovasok nagyon barátságosak.(A lovakba "bedobálja a tulaj a 100 forintosokat" és mennek egymás után.. Fent kell maradni az a lényeg..) Csámpán még nem jártam, de én arról is csak jókat hallottam, bár én Cseresznyést ajánlom)

Dunaszentgyörgyön is van egy csaj aki oktat de ő sem tud lovagolni úgy oktat.. Úgyhogy oda semmi képen sem. Én is oktattam, oktatok itt Dunaszentgyörgyön saját lovakon. Szedresbe is van én nem tudok arról nyilatkozni, meg kell nézni:) Mondjuk Cseresznyébe vinni kell téged, mert nincs busz, esetleg biciklivel tudsz menni, de a lovastanya felé vezető úton hatalmas a homok.. Dunaszentgyörgyre óránként vannak buszok. Hogyha érdekel a lovaglás írj privátot!:)

2011. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!