Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valami sorrend arról hogy...

Van valami sorrend arról hogy kik indultak a NV-án?

Figyelt kérdés
Tudom nagy szégyen ez az országnak. (kiszakadt belű ló):'( de kíváncsi vagyok
2011. szept. 19. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez akármikor megeshet, ezért nem a szervezőket kell okolni... Én is bemutatós voltam ott, és elit szinvonalú volt a versenypálya és felszereltsége. Rengeteg eligazítóval, biztonsá őrrel, állatorvossal. Nemzetközi szinten is megállná a helyét a szervezés!

Balesetek sajnos mindig vannak... és azért a lovasok körében köztudott, hogy a galopposok egy elvetemült népség (tisztelet a kivételnek) .


A bejutásért előfutamokra kellett menni, a legjobbak bekerültek a NV előfutamaira és abból a legjobbak indultak a "fő vágtán". Vagy aki nem akart rés venni a selejtezőkön az 2millióért nevezhetett a fő vágtára. A bemutatókra, ugró versenyre meg meghívás alapján lehetett bejutni.

2011. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt tudom :)

De engem pontosan 2 név érdekel. Az hogy ki indult Paksról, és Foktőről.

2011. szept. 19. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

www.vagta.hu


Ha még megvan az oldal akkor ezen könnyen rátalálsz.


Én is ott voltam, láttam a balesetet. Nem Magyarország hibája, hogy a ló felbukott.

2011. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!