Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg szeretném keresni?

Meg szeretném keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Ahol lovagoltam ott volt egy ló aki nagyon a szívemhez nőtt. De egyik nap csak kimentem és nem volt ott. Elméletileg eladták és Olaszországba vitték. A tulajtól már többször is kérdeztem a címet, valahogy mindig "elfelejtette" megmondani. Reménykedem benne, hogy nem vágóhídra vitték, ezért szeretném a segítségeteket kérni ! A ló neve: Lady Fajta Magyar félvér Apja: Hadfi-365 Anyja: Yokum Született: 1996 és itt egy kép: [link]

Ha kell még kép szívesen linkelek ! Nagyon köszönöm nektek !!


2011. szept. 25. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
izé...olaszország...oda vágóba mennek a lovak
2011. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Sajnálom, de előző válaszolónak igaza van... Ha még tartod magadban a reményt, akkor ülj le, és kérdezd meg újra. ha nem válaszol akkor újra és újra és újra!(de vigyázz, mert ha nem akarja elmondani, akkor a legrosszabra számíts!)


Sajnálom.

2011. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sajnálom de ez vágóba ment!!! bocsi
2011. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószinüleg a vágóra ment.De ez NEM biztos!!Szerintem legyél egyenes és kérdezz rá.De ez attól is függ,hogy hány napja ment el mert lehet,hogy még él,de lehet,hogy már nem. ://
2011. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért vinnének egy lovat Olaszországba? :O Szerintem is a vágóra ment de miért, volt valami oka esetleg, okozott valakinek valamit? Nálunk ez a helyzet csak Hódmezővásárhelyre és ménesbe szerencsére!! :( :) Igazán sajnálom! De a remény azért égjen benned! :(
2011. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! És igen ez meg a másik hogy lehet hogy még él de nem tartok rá túl sok esélyt! SAJNÁLOM!!
2011. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nemértem oO" nemigazán tudom,hogy van-e Mo-n vágóhid de ha van akkor mi értelme lenni kivkinni Olaszországba? :S
2011. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!