Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék nekik gazdit...

Hol tudnék nekik gazdit keresni úgy, hogy a végén ne kelljen menhelyre vinni őket?

Figyelt kérdés

[link]


Ők keresnek gazdit, de félek, hogy senki nem tart rájuk igényt :S


2011. szept. 22. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Más oldalakon is hirdeted facebook-on kívül? Pl. expressz.hu, szerintem annál nagyobb esélye van annak, hogy gazdit találnak, minél több helyen vannak fenn. De egyébként nagyon aranyosak, biztos, hogy hamarosan megtetszenek valaki(k)nek :)
2011. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is bízom benne, s ugyan a cicák nem az enyémet, hanem egy ismerősömé, megígértem neki, hogy segítek.... a kis vörös viszont már most a szívembe zárta magát, de félek, hogy nem lehet cicám, mert van 2 kutyánk, amik bentiek és kintiek is!
2011. szept. 22. 11:31
 3/9 komasa ***** válasza:
Állatvédő egyesületek honlapján lehet hirdetni. Nekem volt egy kiscicám, és egy kiskutyám, meghirdettük állatvédő egyesületek oldalán és 3 napon belül elvitték mind a két kis állatot. És nagyon örültek nekik az új gazdik, és jó helyre kerültek.
2011. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most regisztráltam expresszen, meg tudnád adni esetleg annak az állatvédő egyesületnek a honlap címét? vagy kérhetnék egy linket?
2011. szept. 22. 11:44
 5/9 anonim ***** válasza:
H a lány már jöhet is örökbe fogadom de ha nem nagy köztünk a távolság akkor egy cicát is hozhat!! Szécsény és te?
2011. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Győri vagyok, de te most engem akarsz örökbe fogadni, vagy egy cicát? :D mert nem mindegy :D
2011. szept. 22. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:
D D D a fényképed alapján mind kettőtöket ! na persze ez csak vicc volt a cicának meg ez az út sok lenne!!!!XD!!
2011. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs 3- atokat!!!XD!
2011. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a Cicák ha jól emlékszem 7 - en vannak, de még nem készült mindegyikről kép xD
2011. szept. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!