Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


vimeo.com/29030918


vagy


www.vimeo.com/29030918


2011. szept. 27. 17:25
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
94%
Mi az a végén teee xDDD Őőő Sánta a lovad??? Hmm most mindenki elmondta a negatív kritikákat így én azt már nem teszem! Szerintem ügyes vagy! A lába lovasnak azért van elől mert hátra lépteti a lovat! 1:47-től mit akartál kihozni a lóból!?? :D És a videó minősége egyáltalán nem számít! Csodálatos a lovad nagyon szép, és komolyan! :)) Gratu hozzá hiszen nem sok ilyen engedelmes és nyugodt ló van akit csak így ki lehet vinni egy szál parelliző kötőfékkel, úgy hogy még lovagolod is! :)
2011. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
62%

A videózáshoz nem értek, de azért nézhető minőségű. Nem lovagolsz olyan rosszul, mint ahogy a többi nagyokos írta. A lovaglásban nem az számít hogy milyen faszán ülsz a lovon, hanem az hogy hogyan érzi magát a ló alattad. És ez a ló egyértelműen jókedvű és teljesen ellazult! Látszik hogy sokat foglalkozol vele :) Szerintem kötőfék nélkül is simán venné a csatlakozást. Irigyellek hogy ilyen jó kapcsolatod van a lovaddal.

A többi válaszolóval meg ne foglalkozz. Nem bírom azokat, akik nagyra vannak a tudásukkal, de a ló érdekeit le se szarják (márbocs).

2011. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
94%

Nem értelek titeket.

Valószínűleg nem arra kíváncsi a lovak kategóriában, hogy milyen minőségű a video. Egyáltalán nem zavaróan szemcsés, és homályos, amit látni kell benne, azt látni lehet.

Nektek itt a szátok a nagy, 'ilyen kis trükköket' mutassatok már ti egy pacival, akivel ilyen kapcsolatban vagytok!

Nem a lovas lovagló tudásának bemutatása volt a videó célja, hanem a ló és lovasa közti kapcsolatot mutatja be, azt pedig tökéletesen átadja.

Irígyek vagytok, amiért nem álltok így a lovatokhoz, vagy mert valakinek nem sikerült valamelyik 'kis trükk'. Tény, hogy nem a spanyol lovasiskola produkcióját mutatta be, de benne van, hogy mennyire szeretik egymást, hogy mennyi mindent megtesz neki a ló.

Az, hogy hogy ül, meg ezeken a képeken egyáltalán nem számít. Látszik az is, hogy 'lazul', nem pedig edzésre megy.


Gondolkozzatok már el, hogy miket írtok!

Valaki idejön, mert büszke rá, hogy van egy lova, akivel ilyen mély a kapcsolatuk, és meg akarja mutatni, remélve, hogy itt lovat szerető, és értő emberekre akad, akik értékelik az ilyen fajta videókat.

É

s legyen csak büszke rá, mert szerintem nagyon szép videó! És vigyázz a pacidra, szép nagyon.

2011. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
25%
Egy kalap alá lehet venni az egész videót a Bárdos lovasiskolás videóval. Mondjon ki mit akar, akkor is szarul lovagol a csaj. Mondom ezt 13 éves lovas tapasztalattal. Ha a lóval való kapcsolatot nézzük, akkor az megvan. Viszont tényleg sza*os a ló, és sántít is. Amúgy nekem nem jönnek be. Kedves kérdező, ne vedd rossz néven, de az én díjlovagló vagyok. Nem ítélem el a Parelliseket, sőt, inkább le a kalappal, de a lovaglásod nekem nagyon szemet szúrt. Hobbiból, trükkökre jók vagytok, de ha a lovaglást nézem, akkor egy rakás hibát találok benne. Az előttem szólónak csak annyit, hogy ha lazulásra mennénk, akkor az előbb említett videót is az gekig lehetne magasztalni.
2011. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
69%
Lipicai keverék lehet, és nem fajtiszta-csak egy előző hozzászóló kérdésére reagálok. Amúgy a kérdező majd megmondja. Lazulni és valamit rosszul csinálni két különböző dolog. Azért ne keverjük össze a kettőt. Kötőfékkel lovagolni mindig kockázatos, de nem tisztem más dolgába beleütni az orrom. Ha neked így jó, akkor csináld. A lábtartásodon kell javítani, és a kezedet sem a megfelelően használod. Az üléseddel is gondok vannak. Mindez csak építő jellegű kritika. Nem muszáj rám hallgatni. A trükk jó lett.
2011. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%
A ló elég vontatottan megy. Nem dolgozik eléggé farból. A lány rajta úgy lóbálja a lábát, hogy akarva sem lehetne jobban. Nyomd le a sarkad, és figyelj az ülésedre. Ne lóbáld azt a kengyelvasat! Látszik még, hogy nagyon kezdők vagytok. Egy rakás hibát elkövettek. A ló szerintem sem a legszebb, na de a te lovad. Neked kell szeretni, és nem nekem. Örülj neki, hogy legalább van mit lovagolnod. Ezért máskor pucold le róla a sz*rt!
2011. szept. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%
Etettétek ti ezt a lovat? Nagyon kis póni méret!
2011. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs lovagló tudás akkor maradnak a trükkök. Jól bevált módszert takar. Elvonja a figyelmet a lovas felkészületlenségéről! Szégyeljétek csak magatokat hiszen megmondjátok az őszinte véleményeteket, hogy mit csinál rosszul a lány.
2011. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Parellizel, vagy Clintonozol, de nem sajnálod a lovat kínozni az idétlen gyakorlatokkal. Lókínzás! Még te nevezed magad állatbarátnak????
2011. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%
A video minősége most lényegtelen! Nem arról van szó! Ne vedd kioktatásnak, de első reakcióm az volt, hogy egyszerűen szörnyű! Másodszor egy kicsit megnyugodtam. Na a lényeg: gyakorolj még futószáron, mert a lovaglási stílusodon kell még mit csiszolni. Amúgy nem elég puha a kezed.
2011. szept. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!