Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


vimeo.com/29030918


vagy


www.vimeo.com/29030918


2011. szept. 27. 17:25
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
11%
Csatlakozok az előttem szólókhoz. Felháborító!
2011. szept. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%
Világrondája csaj egy viszonylag elég szép lóval. De az a vigyorgós fogkiállós képed nagyon ocsmány
2011. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
27%
A ló magától megy, nem te irányítod a nyerges résznél. A szár lötyög cicám, a lábad is mozog össze vissza, farból nem dolgozik, a kengyelbe állva emelkedsz ki, nincs meg a keret, a csizma nem zár, nagyon hátra vagy esve. A kéztartásod mondjuk tűrhető, de nem eléég puha a kezed. Így bele bele fogsz tépni a ló szájába, ezért tényleg maradj a kötőféknél.
2011. szept. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
88%
http://www.youtube.com/watch?v=HHLSQ1YILEo ezt a videót bíráljátok, ha már egyszer olyan fasza lovasok vagytok. Nem is értem, hogy miért nem mentek rögtön ob-re vagy az olimpiára a nagy lovas tudásotokkal.
2011. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg egyszerűen irigyek vagytok!

Itt nem a lovaglás a lényeg, az, hogy mennyire egyenes a háta, parasztkám a csaj feje, meg abszolúte nem, te biztos világszépe vagy.

A lényeg, hogy jól érzik magukat együtt, KAPCSOLAT van, biztos sokan elmondhatjátok magatokról a szaros kis lovardátokkal, az előre nyergelt lovaitokkal.

Köztük ami van azt úgy hívják barátság és bizalom. Nem mindenki azét jár lovagolni, vagy tart lovat, mert versenyre megy és ezen videón nem is ez a lényeg. Itt a szabadság a lényeg, ha nem látnátok, játszanak és jól érzik magukat együtt.

De ezek vagytok ti, külsőségek, mert mást nem is láttok, ezek vagytok TI és a TIETEK a Nemezeti Lejárató Vágta!

Miattatok sznob sport a lovaglás, ha meg valaki nem irányít lefossátok a bokátokat!

Jaj nem ülsz egyenesen, jaj a lábad. JAJ AZ ÜRES AGYATOK!!!


Nekem átjött, a bizalom a kapcsolat és le van fosva, hogy szemcsés a kép vagy milyen a zene. Ha neked bejött, nekem átjött.

2011. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
// A 69%-os az ugyanaz a személy? Síkozó kicsit? Bocs az offért de nekem fura, hogy ennyi mindenki 69%os!!! Oh de szánalmas.//
2011. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:09


Az kemény!! Nem tudom, lehet én ezeknek törném kezüket-lábukat, meg annak is aki azt tanítja, hogy tépd le a fejét a szerencsétlen állatnak. Dehát... a lovassport mindig is kegyetlen volt.

Ha ez a lovaglás, maradok a lötyögésnél, a fotel ülésnél de a lovam nem szenved...

2011. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

OFF Csak úgy mellékesen nekem is 69 százalékosak a válaszaim, de nem is sokat szoktam itt válaszolgatni a kérdésekre.

Az azért elég gáz, hogy ennyien letámadjátok. A hibákra igaz, hogy rá kell világítani, de azért lehet ezt finomabb formában is.

2011. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat szval bocsi ha olyat írok amit már valaki írt. A lényeg. Ezeket bármely lótartó meg tudja tanítani a lovának. Csak nem mindegyik fordít rá ídőt, mert ezek gyakorlatilag feleslegesek. Amikor hátralépteti, akkor a ló nem egyenesen megy hátra hanem kicsit kifordul. ez nem helyes, azt jelenti, a lovas csizmáját nem használja jól. amikor földről hátralépteti, akkor pedig rángatja a lovat és a ló félelemből hátrál. mikor futószárazza, nagyon kicsi a kör, ez tönkreteszi a ló lábait. Amikor a meg lovagol a csaj és üget valami útszerűségen látszik hogy atomsánta a ló. Ráadásul vékony is (ezt nem hasra értem hanem arra h fejletlen az izomzata) . Ráadásul a karám ahol futkos a ló, van valami lyukszerűség, ami abszolút életveszély. Lehet hogy rosszul látom, javíts ki ha tévedek. A csaj pedig, nem lovagol túl jól. Edzésekre kéne járnia, hogy megtanuljon lovagolni, ahelyett hogy ilyeneket tanít neki. Szakképzett edzők sokat tudnak segíteni, ráadásul megtanítják, hogy mindig viselj kobakot (!). és ezt komolyan mondom. én is azt hiszem hasonló korú vagyok. tényleg veszélyes, és akár életet is menthet, javaslom használatát. lehet hogy valamit kihagytam, de így is eleget ócsároltalak. :P köszöntem 14/L
2011. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
:) Látszik hogy bízik a ló benned, ÉS VISZONT!! :) De a kobak nem ártana mert lehet hogy vagány dolog így lovagolni de én 8 éve lovagolok napi szinten és most olyat zúgtam terepen hogy ketté repedt a kobakom(nem a kobak volt hibás, fejre estem), és még jó hogy volt rajtam mert akkor ez a fejem lett volna. VEDD FEL! Ahol a ló van tartva az nem ahhoz van hogy lovat tartsanak rajta. ÉLETVESZÉLYES egy lónak! A másik tényleg nagyon sánta a lovad, nem kéne fel rakni ilyen videót, mert ezzel csak azt mutatod be hogy " nézd milyen szarul tartom a lovam de azért vagány vagyok nem?" Noss, vidd el a lovad egy lovardába és menj el vele te is! Ez lenne a legjobb! De ha nem, olvass utána a lótartásnak és a biztonságos lovaglásnak!! :/ Jó lenne ez a videó ha nem csak te lennél boldog hanem a lovad is az lenne! Nézd sztem vissza sokszor hogy élvezi e a lovad és hogy hogyan tartod!! Azt hiszem ez egy korrekt vélemény!!
2011. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!