Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


vimeo.com/29030918


vagy


www.vimeo.com/29030918


2011. szept. 27. 17:25
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

utsó vagyok 14l. elolvastam igy utólag a válaszokat. mondjátok hogy nem az a lényeg, de könyörgöm ha valaki úgy lovagol hogy belefekszik a ló szájába, és a ló hátát annyira leterheli, mint ez a lovaas, elmondom, a ló sem fogja jól érezni magát. és valaki írta h a "nagy lovasok" akik szidják a csajt, h nem törődnek a ló épségével. Akkor megmagyaráznád mért sánta itt a ló?! biztos törődik az épségével a lány. és igen az a videó amit valaki linkelt, nagyon szép. De ez nem igaz mindenkire aki nem parellizik. miért kell mindenkit elítélni, aki kantárral lovagol?? igenis vannak akik tudják a nagykantárt használni, és nem tépik le a ló fejét. és nézd meg ezt : [link] nem tűnik úgy mintha ezek a lovak annyira rossz lelki/testi állapotban lennének, sőt. ezereszer jobban néznek ki mint a videóban levő ló. és ezt nem arra értem hogy nem tetszik a ló én imádok minden lovat, de nézd meg a spanyol lovak izmoltságát és ezt a lovat. pedig nagykantárral lovagolnak, és a lovaik még tiszták is. fura nem???

ja és hogy rácáfoljak erre a "irigyek vagytok mert a ti lovatok nem szeret így titeket" dumára: elárulom, engem is szeret a lovam, a legelőről 20ről jön hozzám, néha nyerít, és ő is jön mellettem kantár kötőfék nélkül. pedig kantárral és nyereggel lovagolom. és igenis rákoppintok az orrára ha olyat csinál, amit nem kéne.

de ez mindenkinek a saját szívügye, lehet hogy van aki sz.arosan szereti a lovát lovagolni, meg sántán.ízlések és pofonok.

2011. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
*20 méterről
2011. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Hát én a díjlovaglást minden irányból elítélem ugyanis a lónak itt is be van húzva a nyaka ami természet ellenes és csigolya torzuláshoz vezethet!!
2011. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz az az, amikor már tényleg nagyon hátrahúzzák a ló nyakát (pl. Anky van Grusven is) Azt én sem szeretem, de a díjlovaglás nem csak arról szól.
2011. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Csak megemlíteném, hogy a csajnak a gazdag apuci és anyuci vette a lovat, de még majdnem hogy lovagolni sem tudott. Ismerem, mivel együtt lovagoltunk a tanyán, ahova előtte járt.
2011. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
58%

na hali. az vagyok aki a spanyol lovasat linkelte.

ha egy kicsit is konyítana a dologhoz az aki leszólta a spanyol lovasiskolát, akkor egyrészt nem szólná le, másrészt tudná, hogy ezeknek a lovaknak ilyen izmos a nyakuk, mert ilyen a fajtajellegzetesség, és mert csikókoruktól tudatosan edzik és nevelik őket. szóval ennyi. ja és igen van aki úgy "támaszkodtatja"a lovát, hogy lerángatja és leköti 800 irányba. én is ismerek olyat, tehát nem mondom hogy lehetetlen, de a spanyollovasiskolában nem tépik le a ló fejét.

2011. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!