Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas kabátot szeretnék...

Lovas kabátot szeretnék venni! Szerintetek van olyan, amit hétköznapra is lehet hordani? (Tudnátok) jó kabátokat linkelni.

Figyelt kérdés

Már több éve lovagolok, de oda sima téli kabátot hordok.

Arra gondoltam, hogy veszek valamilyen lovasat (Tattini, Horse) mert gondolom ezek sokkal tartósabbak, mint a kínaiak és hát a szívemhez is közelebb állnak az ilyen márkák. :)

A divat nem nagyon érdekel, ezért gondoltam erre.


20/L


2011. szept. 28. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor ha ezek tetszenek, akkor vegyél lovast :)vannak olyan szabásúak amit simán felvehetsz hétköznapra is. Sőt.. ha veszel egy sima feketét, barnát, vagy szürkét, azt bármihez felveheted. nekem is lovas van. bár nem hordom suliba, de nagyon jó meleg és kényelmes,és ugye arra van szabva h tudj benne mozogni, tehát abszolút tökéletes :)

14/L

2011. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék. Nekem ütközik a lószar a húszezres cuccokkal, szóval nem fizetnék egy kabátért annyit, amennyit egy utcaiért sem fizetnék, hogy lovagolhassak, nyűhessem, meg koszolhassam... És utcára sem hordanám, egyrészt mert büdös, és ha hordom nap mint nap, nem fogom mosogatni, hogy utcára felvehessem. Én kintre egy kínai kabátot vennék, esetleg túrnék valamit, mert szerintem tényleg felesleges költeni ezekre... De ha neked tetszenek, és megengedheted magadnak, akkor nyugodtan:)
2011. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet félre érthetően fogalmaztam.

Csak utcára hordanám, lovagláshoz más, régi kabátot hordok. Suli közben dolgozok és arra gondoltam, hogy úgy is kell majd télikabát és akkor veszek egy ilyet. Ha lovaglásra tervezték, akkor szerintem biztos erősebb és strapabíróbb, mint egy kínai és így akár több évig is hordhatom.

Tavaszi kabátot is 12 ezerért találtam. Nem szoktam olyan sűrün ruhát venni (sőt), de ezt az árat nagyon sokalltam érte. Ennyiből már valami márkásat is vehettem volna. :(

2011. szept. 28. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én télen, ha esik a hó, v nagyon hideg van, akkor síkabátban járok.

A lovasak sztem olyan drágák, mert rájuk van hímezve egy márkanév, de nem stapabíróbbak sztem.

Egyébként van ami jól néz ki, de ha jó télikabátot akarsz olcsón, akkor azt tél végén tudod megvenni.

2011. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg HORZE-nél. Náluk vásárolok, ott vannak nagyon szépek, amit akár hétköznapra is fellehet venni. Ha nincs katalógusod, akkor az oldalukon az online katalógusban megnézheted, hogy melyik tetszik. Szerintem nyugodtan vegyél lovas kabátot. Utcai viseletre ugyanúgy hordhatók.
2011. szept. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!