Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Láttatok már ilyen lovat?

Láttatok már ilyen lovat?

Figyelt kérdés

Láttatok már ilyen színű lovat?

Annyira gyönyörű :)


http://www.youtube.com/watch?v=HnBNif7WbJI&feature=related


2011. szept. 28. 20:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Maradjunk már a kérdésnél, légyszi! Gyönyörű fakó ló. A lusitano lovak tetszenek nagyon fakóban. Impozáns, jó kötésűek, egészségesek, egyszerűen elképesztően gyönyörűek! Ez a ló is igazán különleges. A lovasa majd gyakorol, és bizonyára jobban fog neki menni.
2011. szept. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Fakó lámpás. Kívételesen gyönyörű. Egy másik videóban a lovasa feláll a hátára, és ő készségesen tűri, úgyhogy jó természetűnek is tűnik.
2011. szept. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem, miért kell itt mindenkit legyalázni, aki nem lovagol tökéletesen?? Senki sem úgy születik, hogy mindent tud a lovaglásról, majd belejön, valahogy el kell kezdeni. Egyébként ha megnézitek a következő videót (6-os lecke) ott már jobban megy neki.

Persze itt nyilván minden válaszoló tökéletes és hibátlan és már a mamájából is nyereggel együtt jött ki..

Na de a kérdésre térve, gyönyörű a ló!

2011. szept. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
15%
Nyilvánvaló, hogy a lovas még kezdő. Valahol el kell kezdeni, és az, hogy felveszik videóra, nem rossz ötlet. Legalább látja a hibáit.
2011. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

Ez egy egyszerű, fakó színű (egészen pontosan ezt a fakót hívják zsufafakónak) ló, nem néz ki rosszul, de el nem ájulok tőle.

A lovas valóban kezdő, azt meg nem értem, miért adnak egy kezdő kezébe dupla szárat és a hozzá tartozó zablát... Elakad a kezén a ló, persze hogy b--szik elugrani. Az is jól látható, hogy mindig jobbra tér ki - kimarad a csizma, lebeg a keze. De ha már ott van vele az edző - gondolom, az ácsorog az akadály mellett - legalább átmenne a másik oldalra, hogy segítse! Bár igaz, amelyik edző a kezdő tanítványnál, ugratáshoz, ráadásul a fedelesben, ahonnan amúgy se szaladna el a ló megtűri a feszítőt, attól el kéne venni a képesítését. Már ha van neki egyáltalán.

2011. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Reagálnék pár válaszolónak:

Nem tudok tökéletesen lovagolni, sőt, még ugrani sem, viszont ha egy bakolást nem tud kiülni, akkor nem szabadna ugorjon szerintem. Nem azzal van baj, hogy nem profi, hanem hogy valamilyen szinten kezdő létére már ugrik, ráadásul feszítővel...Tehát ha nem tud kikönnyíteni a lovának ugráskor, akkor nem hagynám, hogy ugorjon,nemhogy feszítővel lovagolja a lovat... Elég csúnyán beletépett a szájába párszor, ami nagyon kellemetlen a lónak, feszítővel meg főleg...

2011. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Olvastátok a kérést? Akkor arra válaszoljatok!!!!! Senki se, kíváncsi a lovasra!!!! Tőlem még egy troll is ülhet a lovon alsónaci nélkül, ha nem az a kérdés!

Tetszenek az ilyen színű lovak, nagyon ritka számban mennek erre felém, úgyhogy élőben szinte csak akkor látok, ha elmegyek egy versenyre, vagy messzebbre. Zsufafakó, ahogy azt korábban is leírták. Nagyon érdekes amúgy, hogy a magyarban rengeteg kifejezés van a ló színére. Van is egy olyan kérdés itt fenn az oldalon, ahol erről van szó.

2011. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

kedves kérdező,igen láttam már ilyen lovat, söt majdnem minden héten látom :D nagyomn szép ez a szín :D

am meg én nagyon is örülnék ha igy kitudnám ülni a lovat, azért szépeket bakkolt alatta az ugrás után és nem is volt benne a lába a kenygyelben szóval sztem ügyes,már amennyire... de sztem kezdőként nagyon is jól csinálja, igaz az elején nem könnyit ki de a vége felé azért néha már csak-csak sikerül neki.

2011. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen színű lovam volt,és tévedés, ez nem izabella fakó hanem zsufa fakó, az izabellának a hosszú szőrei fehérek.:)) Nekem is nagyon tetszik
2011. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
igen,ez a fako,a lovast meg lekéne szedni rola és megtanítani lovagolni mert gusztustalan amit csinál azon a lovon.
2011. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!