Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi a lovaglás illetve a...

Mennyi a lovaglás illetve a bértartás vidékhez és a városokhoz hasonlítva?

Figyelt kérdés
Leginkább az árakra lennék kíváncsi és hogy az ország melyik részén lovagoltok (Balatonnál, Budapesten, vidéken...)
2011. szept. 29. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sóskút (pest megye) 80-90 a bértartás

Az oktatást nem tudom

2011. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Békés megye, van 45, 35, 30, 25.e is...
2011. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 x) ***** válasza:
100%
Igazából nem mindig attól függ hogy vidék vagy nagyváros... inkább a lovarda minőségétől, a lovaktól, a szekértelemtől meg a lovasok számától. :) meg kell keresni a megfelelőt.
2011. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Nálunk a bértartásban benne van az öltöző,zuhanyzó használat, átalányban hetente az állatorvos végignézi a lovakat, benne van az abrakmester....
2011. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hüm Piliscsaba- 45/hó. Az oktatás szerintem remek, saját lóval 1000 forint az edzés, és a lány igény szerint tanítja a lovat, szintén 1000 pénz.


Pesten sok lovardát megjártam most bértartás szinten. Olyan 45-re hirdetnek, de ne vedd be 50-55-nél kevesebb nincsen.

Óbudán 56 és a hely putri.

Vidéken tudok 22-ért kitűrő rideget, ugyanott 38- a boxos. Nos ilyesmiket tudok én, de pesten is kin vannak a lovik a világ végén, sok-sok-sok gyaloglással.

Ha érdekel több loviban is voltam, kifejetem ha gondold de itt nem ez a konkrét kérdés:)

Amúgy X-nek van igaza!

2011. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Azért merült fel a kérdés, mert hallottam, hogy egyes helyeken (külföldön leginkább) 100 000-et is elkérnek egy hónapra ugyan azokért a szolgáltatásokért, mint egy olcsóbb helyen ahol ugyan azt megkapod. Szóval ha a városhoz közel tartom, lehet hogy többet kell fizetnem egy 10 000-el, de ott kevesebb a terep és a karámozási lehetőség. Ugyanakkor vidéken kevesebb pénzért a lovam sokkal természetközelibb, egészségesebb helyen élne, csak ritkán tudnám látogatni. egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb...
2011. szept. 29. 15:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálunk is van olyan hely ahol elkérnek csillagászati összegeket, de a tartás szánalmas, lásd Bellandor.

Ha keveset tudsz kijárni én azt mondom vidék, és rideg, had mozogjon és ne bokszban álljon egész nap, és olcsóbb is és ő sem szenved egész nap bezárva.

2011. szept. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval teljesen egyetértek. Mind a Bellandorral kapcsolatban, mind a rideg tartással kapcsolatban, de azzal annyiban vitatkoznék, hogy télre nem hagynám ridegben a lovam. Az izületei miatt legfőképp.

Nekem is van lovam, nyáron ridegben van, de télen többet van boxban, és ha jó idő van, csak akkor teszik ki.


De amúgy jó esetben tényleg minőségtől és felszereltségtől függ. De láttam én már 60 ezerért is bértartást, és még csak egy fedelesük sem volt...

2011. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 55/hó,+ nekem 4 lábra patkó,meg állatorvos,versenyek,lovas cuccok..
2013. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szia! én csömörön lovagolok, és csak annyit tudok, hogy vidéken kevesebb a lovarda van, viszont jobbak. errefelé sok a rossz, és a drága, de vidéken mindegyik jó
2013. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!