Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet befogni egy vad...

Hogyan lehet befogni egy vad lovat?

Figyelt kérdés
Nagyréven lakom és már tisza fele martfű irányába láttam egy fefete csikót. Ahogy láttam a nyakán van egy forradás és a lába véres volt.Mit lehet tenni ha még ott van hogy ne haljon meg?
2011. okt. 1. 13:08
 1/4 x) ***** válasza:
100%
jobb ha békén hagyod... egy sebtől semmi baja nem lesz. Amíg tud állni addig meggyógyul. Biztos elszökött valahonnan hagyd majd megkeresik. Alap dolog hogy nem megyünk csak úgy oda egy olyan lóhoz amit nem ismerünk, főleg hogy valószínűleg teljes sokkban van. Csak rontanál a helyzeten. Befogni meg egyébként sem tudnád főleg nem egyedül.
2011. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

esetleg telefonálhatnál a rendőröknek, hogy ők szedjék össze, aztán elviszik állatorvoshoz + megkeresik a gazdáját


neked nem kéne piszkálni

2011. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elöször is megkéne bizonyosodni rola,hogy van e sütése vagy van e rajta kötöfék vagy patkó mert ha van akkor bisztos ,hogy van gazdája


a lovak maguktól is hazatalálnak szoval valószínü,hogy haza fog menni a gazdájához.

2011. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld lasszóval :)))

Szerintem csak elszabadult valahonnan.

2011. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!