Kezdőoldal » Állatok » Lovak » OTP lovas világkupa és Equifes...

OTP lovas világkupa és Equifest 2011?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tud valaki valami infót? Lesz idén is? Mert én nem találtam sehol semmit, a lovasok.hu-n nincs fent az idei év programjai között... És mi van az Equifest-el?

Köszi


2011. okt. 2. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem OTP mindenképp lesz, én úgy tudom, hogy december 2-4 között kerül megrendezésre.

Az Equifest az melyik? Én Fest der Pferdére megyek novemberben, azt most 2 (vagy 3?) év kihagyás után újra megrendezik Bécsben a Stadthalléban.

2011. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi


Equifest - A Ló Ünnepe, eddig többször is megrendezésre került Magyarországon, azonban idén erről sem hallottam.

2011. okt. 3. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
lovas VK sztem 100%, hogy lesz, a fent említett időpontban (dec. első hétvége). az, hogy még mindig semmi infó, nekem nem meglepő, tavaly is elég régen kezdték el hirdetni... de szerintem egy-két héten belül kéne már jönnie valami infónak, lassan tényleg ideje van már. az equifesttel kapcsolatban sajna nem tudok semmit, de nekem úgy rémlik, hogy tavasszal szokták megrendezni... nem?
2011. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, én az Equifesttel kapcsolatban is hideg, kabátos időjárásra emlékszem, de az lehet tavasz is, akkor ennek majd megpróbálok még egyszer utána nézni, meg várok, hátha egyszer csak elkezdik hirdetni. :)

Még egyszer köszi!

2011. okt. 12. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:

második vagyok... íme, csak kérni kellett :) az első hivatalos infó a lovas VKról:

[link]

a hivatalos honlap még nincs frissítve, de szerintem arra is hamarosan sor kerül.

2011. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Juj, köszönöm szépen!
2011. okt. 13. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!