Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy hobbyló...

Mennyibe kerül egy hobbyló tartása egy évben?

Figyelt kérdés
A szomszédos lovardában tartanám (tényleg közvetlen a lovarda mellett lakunk), ahol havi 35 000 a bértartás, de ha megegyezünk a tulajjal hogy én etetem és trágyázom, akkor kevesebbet kell fizetnem. Mindennel együtt évi 500 000-el kijönne, vagy többel kell számolnom?
2011. okt. 9. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:12

Tehát a gyereked nem jár bölcsibe, oviba, suliba? Nem vagy kissé sznob?


A féreghajtás nekünk most 3900 volt.

2011. okt. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk 30 havonta, plusz patkolják 5000ért hat hetente. Ha nincs vele semmi gond, akkor is egy évben szerintem van egy millió. Mondjuk én versenyszerűen csinálom. Apukám azt mondta, hogy az árából, az évek során már két hat személyes család megjárta volna Hawaii-t, és Miamit is :DD Szóval állatorvossal mindig kell számolni. Lesz arra időd, hogy minden nap kimenj hozzá rendbe rakni?

OFF: nem értem mi a baj a bértartással? Mindent én csinálok a lovammal, még én is szoktam etetni, ha éppen ott vagyok abrakolásnál. Nem érzem úgy, hogy "más" lova lenne.

2011. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!