Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lányok, ti milyen lovas...

Lányok, ti milyen lovas fiúkat kedveltek inkább, a cicanacisokat, westerneseket, vagy csikós/betyár, esetleg ősmagyar-hagyományőrzőseket?

Figyelt kérdés

Ahogy a miért lovagol több lány mint fiú kérdésnél felmerült.

És, hogy részemről milyen lányokat kedvelek? Ha csinos, akkor kb. mindegy, mindegyik tud nagyon szexi lenni. Talán a cicanaci, csizma, zakó kombináció pár ponttal többet kaphat, rém elegáns is. :)

Valamint, ha 20-30 közötti, egyedülálló, az maga a tökély. (írj! :D )


2011. okt. 11. 00:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Westernesek, őket imáádom! *.* A legtöbbjük nagyon helyes! Az angolosokat is szeretem, de ők álltalában sznobok/el vannak szállva maguktól!
2012. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Megyek westernbe :D *.*
2012. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hol vannak a lovasíjászok? :D
2012. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem az ősmagyar-lovasíjász hagyományőrzők tetszenek a legjobban, szerintem nagyon szexi pasik, de a huszárok és csikós/betyár pasik is nagyon bejönnek. Bár nálam amúgy is csak lovas pasiknak van esélye :)

L/25

2012. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!