Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajtát ajánlanátok...

Milyen fajtát ajánlanátok westernre a quarter meg az appaloosa fajtán kívül?

Figyelt kérdés
Hobbi célra kell főként.
2011. okt. 12. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Pinto, arab, aztéka...
2011. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aztéka?
2011. okt. 12. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Aztéka:


[link]


[link]


De szerintem az appaloosa meg a quarter a legeslesgjobbak, szinte verhetetlenek. Ettől függetlenül az előbbiek mellé még ajánlom a criollo-t is.

2011. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hobbi célra bármi jó.
2011. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egy angol telivért hobbyra nem hiszem, hogy használnék..
2011. okt. 12. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem lehetetlen. =D Nekem volt már olyannal dolgom. Most viszont appaloosám van, és azt kell mondanom, hogy ő a legokosabb ló, akit valaha ismertem. (Néha örülök ennek, de néha idegesítő tud lenni, mert egyszer meglátja, hogy működik a zár, és képes kiszökni bárhonnan, vagy ellesi, hogy hogyan kell kinyitni az ajtót, és megeszi benn a zabot, ha nem figyelünk.)
2011. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szinte bármelyik fajtát lehet westernre is használni. Az angol telivért nem ajánlanám. Egy előbbi kérdésben már megírtam, hogy miért.

Én az aztecára szavaznék a spanyol vér miatt (quarter horse x spanyol ló), de nem sokat tudok mondani a fajtáról, mert nem ismerem, csak nekem nagyon mutatósnak tűnik..

2011. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyar félvér.
2015. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!