Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas suliba bevihetném a...

Lovas suliba bevihetném a saját lovam?

Figyelt kérdés
Szóval, 9ikes leszek jövőre, és anyumék tavasszal vennének nekem lovat, ha nem mennék koleszbe. De mivel kinéztem egy lótenyésztő/tartó sulit Vácon, kénytelen vagyok koleszbe menni. Ez esetben anyum nem szeretne lovat venni, mert igaz, ami igaz, nem lenne időm rá. És sulinak van istállója, nem is egy (mezőgazdasági suli) és arra gondoltam, hogy ott nem lehet lebeszélni, hogy az istállóba mint bértartás, bevigyem a lovam?
2011. okt. 14. 18:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ezt kérdezd meg tőlük telefonon, hiszen nem tudhatod, hogy van-e egyáltalán szabad helyük, vagy bármi.. :)
2011. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát ez szerintem az igazgatótól függ, tőle kéne megkérdezned.
2011. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha az istálló engedélyezi a bértartást, akkor semmi akadálya. Viszont ezt nem tőlünk kellene megkérdezned, hanem felvenni a kapcsolatot a sulival és velük megbeszélni. Felhívhatod őket, vagy esetleg e-mailen megérdeklődheted, hogy van-e bértartás, és mennyibe kerül. Gondolj arra, hogy a szüleidnek kell fizetniük mindent, a koleszt, a lótartást, ami amúgy sem egy olcsó megoldás, a többiről nem beszélve.
2011. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ti eltudjátok képzelni, hogy megengedik? egyébként nov. 8-án készülünk anyummal nyílt napra menni.
2011. okt. 14. 18:17
 5/14 anonim ***** válasza:
én simán elképzelem. végülis nekik is jó, mert fizetnek a bértartásért.
2011. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem megengedik, mivel az is egy pénzforrás nekik, és ingyen nem tudnák magukat fenntartani. Nézz körül, figyeld meg az istállókat, hogy milyen lótartás folyik ott. Rigeg, félrideg, állós, boxos, szóval mindent. Elég világos az istálló, milyen a karám, mekkora, biztonságos-e, a legelő milyen, a pálya, a tereplovaglási lehetőségek, a széna nem penészes-e, mit kapnak enni, szóval ha már ott leszel, akkor érdeklődj utána.
2011. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
gyönyörű istállójuk van, angol boxos, hatalmas boxokkal legelő karám is van, szóval minden. nagyon szép, de ezt látni fogom 8.án élőben is. már nagyon várom.
2011. okt. 14. 18:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Írj össze minden kérdést, ami addig eszedbe jut, és kérdezz meg mindent... Szerintem amúgy igen, megengedik, valszeg vállalnak bértartást, és biztos van olyan, aki úgy ment oda, hogy vitte a lovát is, hiszen miért ne, ha egy lovas iskoláról beszélünk..:)
2011. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ez mondjuk igaz ;D
2011. okt. 14. 19:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Hol van ez a lovarda? :)
2011. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!