Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas suliba bevihetném a...

Lovas suliba bevihetném a saját lovam?

Figyelt kérdés
Szóval, 9ikes leszek jövőre, és anyumék tavasszal vennének nekem lovat, ha nem mennék koleszbe. De mivel kinéztem egy lótenyésztő/tartó sulit Vácon, kénytelen vagyok koleszbe menni. Ez esetben anyum nem szeretne lovat venni, mert igaz, ami igaz, nem lenne időm rá. És sulinak van istállója, nem is egy (mezőgazdasági suli) és arra gondoltam, hogy ott nem lehet lebeszélni, hogy az istállóba mint bértartás, bevigyem a lovam?
2011. okt. 14. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha van szabad helyük, minden bizonnyal lehet, nekik is pénz a pénz. Kaposváron konkrétan tudom, hogy lehet, Győrben a Veres Péterben egyszer sok éve kérdeztem, ott csak helyhiány miatt nem lehetett, ha Vácon van hely, szerintem nem lesz gond, de feltétlenül kérdezd meg a nyílt napon!
2011. okt. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm is lovas suliba jár, és a lovas sulihoz tartozó istállóban tartja a paciját, úgyhogy szerintem a Te esetedben is megoldható. :)
2011. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elmész nyílt napra és ott megkérdezed. Kérdezz rá az összegre, mi van benne, ki intézi az állatorvost, körmölést. Lehet, mint tanuló még egy kis kedvezményt is kapnál. Szóval minden ilyen dologra kérdezz rá. Arra azért ügyelj, hogy ne horribilis összeget kérjenek, mert én pl 40 ezernél többet nem adnék ki havonta bértartásra (igaz ez vidék, de itt a "puccos" istállóba annyit kérnek, magánistállónál 30at). Szóval azért nézz körbe több lovinál is, ha már arra jársz, mert lehet pár km-rel arrébb 10-15 ezerrel olcsóbban találsz jó helyet.
2011. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
de jó hogy mondtátok ! :D rákerestem az istállóra, mert az iskola honlapján nem jeleníti meg, és rajta van h lovak bértartása is. öm.. itt a link ahol megtaláltam.: [link]
2011. okt. 15. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!