Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Titeket nem b*sztatna...

Lovasok! Titeket nem b*sztatnak a lovaglással?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kapom az ívet pár fiú osztálytársamtól ezzel kapcsolatban... Pl ha megszólalok, akkor "mit nyerít ez mindig?", "amikor a lóf*szt szopod", stb... Az egy dolog, hogy beszól, de azért ez a szopós kicsit betett... Mindegy, nem is ez a lényeg... Ennyire gáz lovagolni? Másik oldalról meg az van, hogy milyen egy elit sport, mennyi pénz kell hozzá, mindenki elkényeztetett, gazdag aki lovazik, stb... Titeket nem csesztetnek vele? Már kb majdnem szájbavertem, csak éppen törin voltunk...
2011. okt. 15. 20:30
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
0%
nyesznyesz nyeszzzzz
2011. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:27


Én is pont ugyan ebben a cipőben járok!!! Sajnálom azt a sok embert, akik azt hiszik, ezzel ők most nekem jól beszóltak... Én nagyon nem tudok ellenük tenni, csak tűrök csendben, és mivel nincs aki kiáll mellettem, nem látom értelmét, hogy visszaszóljak. Bízom benne, hogy majd egyszer a jó Isten visszaadja nekik ezt a sok-sok gonoszságot, és gyűlöletet...

2011. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Engem sosem csesztetnek, csak poénból jönnek ezek a 'Lovagolsz?^^' megszólások szemöldökemelgetéssel, haveroktól. Erre mindig azt mondom, 'igen, lovagolok ;)'

Abszolút nem vagyunk gazdagok... sőt. Van hogy nem is tudok lemenni lovardába, de nekem ez a legfontosabb. :) Sosem szégyelltem, és nem érdekelnek a megszólások, (ha lennének)

2011. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Aki izélget Titeket, nem is tudja, hogy miről is van szó. Én simán elhívnám őket lovagolni.

Lehet, hogy nyuszik, és el sem mernének menni :) Akkor már nálatok van a "lap". A kis nyuszi, egy ártatlan pacikára nem mer felűlni! Vagy fél, hogy lócitromos lesz a cipője?

Ha viszont veszi a bátorságot és elkísér a lovardába és még lovagolni is fog, akkor lehet, hogy még meg is szereti.

2011. okt. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
De nem mondhatom azt, hogy jöjjön... Ha meg kitalálná, h jönni akar, tuti vagy kitiltatnám, vagy úgy megszopatnám, hogy egy életre megjegyzi:$
2011. okt. 30. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!