Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy kikötő?

Mennyibe kerül egy kikötő?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem linkelni esetleg KLP-ről?

Csak martingállal lehet használni, vagy csak simán magába, kantárral meg nyereggel?


2011. okt. 18. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


de mért nem te keresed ki? Az már nem megy?

Mért kéne hozzá martingál? Nyereghez v futószárazóhevederhez szokták kapcsolni.

2011. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a lóval is a könnyebb megoldást keresed, mint itt, a kérdés feltevésénél, ahelyett, hogy megkeresnéd.

A kikötőszár nem egy szent grál, sőt, inkább elfedi, mint megoldja a lovaglásbeli problémákat. A helyedben én inkább azt nézném meg, hogy ott minden rendben van-e, és csak indokolt esetben használnék kikötőszárat, ha szakértő edző ajánlja.

2011. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Ne szidjátok már! Honnan van bátorságotok ilyeneket állítani, valószínűleg nyomós oka van hogy olyat vesz, vagy csak egyszerűen kell neki, nem mindegy? Ez már nem a ti dolgotok! -.- Egyszerűen csak feltette ezt a kérdést. Sőt az se biztos hogy kell neki csak az árára volt kíváncsi. Az hogy miért nem kereste meg az már tényleg olyan dolog hogy megkereshette volna ezzel egyet értek!

egyébként 4000 és 10.000 között mozog az ára.

2011. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen kantárral meg nyereggel. De voltizsolásnál is lehet a voltizs hevederre ráerősíteni. És nem kell hozzá martingál.

:) Előző voltam!

2011. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az utolsónak nagyon köszönöm, tényleg csak az árára voltam kív

ncsi, mert lovardában dolgozok mint lovasoktató, és mivel kis gyerekeket oktatunk sportlovakon(!), ezért kellene legyen mire támaszkodnia szerencsétlen lónak, hiszen a kisgyerek még nem tudja megfelelően használni a szárat..

Az első kettőnek meg azt üzenem hogy meg lehet baszódni..

2011. okt. 19. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Intelligencia előbukkant.
2011. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy egy 'lovasoktató' nem tudja hogy kell használni a kikötőt elég gáz.
2011. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudom h mért kell lebaszni, válaszoltam a kérdésedre, csak nem értem h te mért nem tudtad bepötyögni a klp keresőjébe...

2011. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb egy lovasbolt honlapján megnézni? Ott biztosan részleteket is találnál, az árra vonatkozóan, esetleg képet is láthatnál róla. Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy lehet egy kikötőszárat martingállal együtt használni? Bocs a tudatlanságomért!
2011. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!