Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a díjugratóról?

2011. okt. 27. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
burucs barna az egyik legeredményesebb ifi díjugratónk, bár én azt hittem, a mamma miával csak bora szokott dolgozni. olyan lovakhoz van szerencséjük, amiket a lovasok nagy többsége csak ilyen videókon láthat..
2011. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ! most olvasgattam utána... ezzel a mamma mia lóval lett európa bajnokságon ezüstérmes :O
2011. okt. 27. 20:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Ó, úgy szeretem Mamma Miát, olyan széép. :)


Barnáról: Szeretnék én is így tudni távolságot lovagolni - oké, azért a lovak is baromi sokat nyomnak a latba, de azért na... Sztem is ő az egyik legjobb ifi díjugratónk, szerencsére van elég anyagi háttere, hogy képviselhessen minket EB-ken. Egyébként meg sárgulok az irigységtől, amiért ilyen szuperhátasokkal dolgozhat, mint Mamma Mia és Príma... :)

2011. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Nácshítossz válasza:
szerintem aki ilyen szépen ugrat szőrén az csak pozitívat kaphat..:D
2011. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vvvvan hozzá érzéke,
2011. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

"szerencsére van elég anyagi háttere"

Te miről beszélsz? Kifejtenéd?

2011. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A lovon nem az anyagiak űlnek, irigy pujka.
2011. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
most mi bajotok van? nem is rosszindulatúan írta, és igenis, ekkora versenyeknél már szükség van az anyagi háttérre. csak menjetek fel a dijugratas.hu-ra és nézzétek meg a nevezési díjakat..
2011. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Az a probléma hogy a fiatal tehetségeknek szinte semmi anyagi támogatása NINCS. Meg az, hogy sokan vannak teli pénzzel és nem tudnak lovagolni, kimennek európa bajnokságra kizáratni magukat, akik meg nagyon tehetségesek azoknak nincs miből. Vannak páran akik SOKAT DOLGOZNAK a sikerért. (Pl. Kovács és Burucs testvérek) A pénzdíjból lehet általában a következő nevezést kifizetni. Ezeknek a fiataloknak nem igen van anyagi hátterük, és nincs is szponzoruk.
2011. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Büszkék vagyunk rájuk! Örüljünk, hogy vannak ilyen tehetségeink. Azt mondjátok, hogy NINCS pénz? Van ott annyi, amennyi ehhez a sporthoz kell, és amivel finanszírozhatnák a kiadásukat. Más dolog az, hogy lehet nem pottyan le nekik annyi pénz, mint mondjuk Ludger Beerbaumnak, de még így is marad ott bőven.

Nem beszélek lyukat a hasatokba, mindenki azt hisz, amit akar. Annyit viszont elárulhatok, hogy van ott pénz, annyi biztosan, hogy nyugodt szívvel lehessen versenyezni. Persze könnyebb siránkozni, hogy NINCS pénz, mert hátha akkor több lesz, vagy majd megsajnálja őket valaki, vagy csak simán letagadhassa, hogy mennyi lóvéja van....

Na most visszatérve a fiatal versenyzőhöz, nagy reményeket táplálok benne, és szerintem nem fog csalódást okozni. Ideje volt megmutatni magunkat megint a díjugrató sport elitjének. Ha ezt ez a páros teszi meg, akkor nekik drukkolok!

2011. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!