Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lóról? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 14. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
gyönyörű *-*
2011. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meseszép egy ló!! *____*
2011. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem látom, a gépem nem nyitja meg, de mivel írják, hogy szép, linkelnéd újra? Pliiiiz:P
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor még egyszer, itt már mindenkinek látnia kell elvileg.

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 14. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Atyaég! Nagyon szép. Az utcsó főleg, meseszép! Nekem tetszik a tartása, jó kis husi;)
2011. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, kompakt, jó húsban van, a mozgása is jónak tűnik - bár ezt csak videóról tudnánk megállapítani.

Nekem csak az első lábállása nem tetszik. Oldalról nagyon lazának tűnik a lábtőízület, túlságosan homorú a lábállása. Még az első képen az inai tűntek furcsának, esetleg lehet hogy ínhüvelytágulatos, de ezt ilyen messziről nem tudom megmondani, az is lehet, hogy rosszul látom.

Nekem tetszik, bár elég tömeges.

2011. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SZép csak mind a háromképen sunyit, a fülei nemúgy áll ahogy elővan irva, szerintem rakoncátlan szófogadatlan.
2011. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Lábai televan szümölcs kinövéssel ,és sarkantyú kinövés is látcik az első lábain, de gondolom a hátsón is van úgyhogy ha jobban megnézzük ,nemis olyan szép.
2011. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szümölcs az szemölcs akar lenni? Mert szerintem ott lejött a szőr, valószínű lehúzta.

De azért nagyon jót nevettem:D

2011. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Semmi baja a lábainak. A képen, ha úgy is látjátok, akkor sem, egészséges szerencsére.

Utolsó előtti: igen, vannak sérülései. A szállítás miatt, meg nehezen szokta az új boxát, úgyhogy néhol lejött róla a szőr, de semmi szemölcs vagy ilyenek.

A képek meg véletlen lettek sunyítósak :D Nagyon szelíd, nyugodt, türelmes állat. Ezek is véletlen vannak így elkapva, kivéve az utcsót, mert ott már idegeskedett.

De örülök, hogy tetszik nektek is :)

2011. szept. 16. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!