Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mehetünk hozzájuk?

Szerintetek mehetünk hozzájuk?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősömnek vannak lovai, rideg tartásban. Egy ideig jártam hozzájuk segíteni (pénzt nem fogadnak el lovaglásért), így lovagoltam is ott cserébe segítettem. Újra el szeretnék menni hozzájuk, mert már régen láttam lovat.Szerintetek nem lenne tolakodás, ha megkérdezném?
2011. okt. 29. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem...miért lenne az? egy próbát megér
2011. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen nem tolakodás. :) De ne mindjárt a lovaglásra célozz, hanem arra, hogy hiányzik a lovak közelsége, hogy segíthetsz, süröghetsz-foroghatsz körülöttük, dolgozhatsz. És akkor ebbe természetesen bele fog tartozni a lovaglás is, de ezt szerintem majd akkor hozd fel, ha első nap már elvégezted a lovaglásért cserébe történő munkát, és akkor kérdezd meg, hogy: És akkor még ugye mindig úgy van, hogy lovagolhatok cserébe?


Így nem azt a látszatot fogod kelteni, hogy csak a lovaglásért mész, hiszen előbb elvégezted a munkát, és csak utána kérdezted meg. :)

2011. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van segítségük, és valaki lelovagolja a lovukat... Nekik is haszon, nem csak neked:)
2011. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!