Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Párom anyukája folyton piszkál engem és a szüleimet is. A dolog annyira elfajult, hogy nem is mehetünk hozzájuk. Én anyám is haragszik páromra de azért nem ennyire.

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes lenne kiosztanom a leendő anyukát vagy inkább nyeljek csendben és majd lesz valami?

Párom véd engem is és a szüleimet is de nem használ.


2011. okt. 13. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem szimplán ne állj velük szóba. Ha a párod menni akar hozzájuk, hát menjen. Beszéld meg a pároddal, hogy ez neked mennyire rossz, és hogy kíméljen meg ezektől a szituktól. Örülj, ha nem kell egy ilyen anyóssal találkoznod! :)
2011. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ne törődj vele. Az én anyósom is próbálkozott szurkálódni,de abbahagyta,mert nem is reagáltam rá.

Egyik fülemen be, másikon ki. Csak mosolyogtam

2011. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
hagyd a fenébe. ha te megtettél mindent és ennek nem volt eredménye, akkor te már nem tudsz mit csinálni. ne oszd ki, az felesleges, egyszerűen csak ignoráld, ne foglalkozz vele, ne kommunikáljatok. a kedvesed menjen nyugodtan, ha akar, de neked egyáltalán nem kell velük kapcsolatban lenni.
2011. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 13. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani én mit tennék. Amint rákezd a szurkálódásra kihúzod magad és határozott hangon közlöd, hogy ezt nem tűröd, tiszteljen meg azzal hogy nem sérteget titeket ha ezt te is megteszed neki ennyit megérdemelsz.
2011. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!