Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak, h vágtánál ne...

Mit csináljak, h vágtánál ne menjen bele a kengyelbe a lábam?

Figyelt kérdés
Egyébként csizmába lovagolok.

2011. okt. 30. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nyomd le a sarkad!
2011. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gumicsizmában?

Egyébként sarok leenged, és kicsit taposs bele a kengyelbe

2011. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem- nem gumicsizmában lovagolok, hanem lovagolós csizmába!:-)

2011. okt. 30. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Lovaglós gumicsizma is létezik :) És azt figyeltem meg, h akik abban lovagolnak, nagyon nem tudják lenyomni a sarkukat, azért gondoltam arra. Aki bőrcsizmában lovagol, annak nem szokott ilyen problémája lenni (bár ez lehet h azzal van összefüggésben, hogy aki már bőrcsizmát vesz, az már eljutott egy bizonyos szintre a lovaglásban :) )
2011. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyomd le a sarkad, ne a lábaddal kapaszkodj... Mmint szorítasz térddel, de ne öleld át az oldalát... És ha a csizma a baj, vegyél egy bőrt, inkább rövidet lábszárvédővel, vannak olcsók, és lehet használtan is kapni... Nem utolsó sorban balesetveszélyes, úgyhogy inkább szerezz be egy jobbat... Ha meg takarításhoz nem akarod nyűni, akkor akkorra átveszed a gumit..
2011. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ülj vissza futószárra mindaddig, amíg meg nem tanulod lenyomva tartani a sarkadat. Amit csinálsz, az egyrészt rossz, másrészt még balesetveszélyes is.
2011. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Műbőr a csizma.

2011. okt. 31. 08:44
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem eleinte mindenkivel ez van, de nyugi majd belejössz :) nekem egy nem túl jó edzőm van, futószáron nyeregben sosem vágtáztatott. ha előző helyen nem vágtázok voltizsban, akkor életemben először szabadon kellett volna megtapasztalnom milyen a vágta, ráadásul egy száguldós lovon. a ló önmagában is gyors, de a sarkammal akaratlanul is rásegítettem a lendületre. eleinte örültem hogy fennmaradok és kitudom ülni, nem hogy még a sarkamra is figyeljek. ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha neked egy jó edződ van akkor szerintem kérd meg hogy hagy gyakorolhasd futószáron a vágtát.
2011. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már megoldódott a probléma, sok gyakorlás végett!:-)

2011. nov. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!