Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha lovat nézek a neten és az...

Ha lovat nézek a neten és az van kiírva, hogy ár nélkül. Akkor az mit jelent tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
lóvétel
2011. nov. 2. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem azt ,hogy majd megegyeztek az árban a tulajdonossal! :)
2011. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam először,hogy lehet,hogy megegyezést jelent
2011. nov. 2. 07:34
 3/9 anonim ***** válasza:

De általában a drága lovakhoz nem írnak árat!


[link] pl ez is olyan

2011. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
láttam már olcsó lovat is ár nélkül
2011. nov. 2. 07:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, jelentheti azt is, hogy megegyeztek az árban, azonban sokszor nem írnak ki árat azok sem, akik milla fölött árulnak lovat, nehogy elvegyék a vevő kedvét, és előbb érdeklődjön az illető, akkor fél órán keresztül csak fényezik a lovat, te rájössz, hogy igen, ez a tökéletes ló, neked Ő kell, és akkor jön a hidegzuhany, az ára. És akkor állj ellen :D Jó kis taktika..
2011. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vagy akár az is lehet az oka, hogy nincs tisztában az árral és talán te rá ígérsz majd amire ő gondolt.
2011. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első vagyok.. az is lehet hogy nem ért a lovakhoz vagy csak kicsit ért a lovakhoz mint apukám és nincs tisztában hogy mégis hány ft-ért kéne eladni , te mondasz egy árat ő meg elfogadja és viszonylag végül olcsón vettél nagyon jó lovat :)
2011. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy forditve: inkabb abban bizik, hogy jon egy palimadar, aki nem tudja, hogy egy olyan lo mennyit is er, es valojaban sokkal dragabban el lehet adni...
2011. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti h ki**szott drága .. bocs a szóért xD :))
2011. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!