Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet tudni hogy egy...

Honnan lehet tudni hogy egy fajtatiszta kutya mennyibe kerül mert én eddig egyetlen kennelben sem láttam árat kiírva?

Figyelt kérdés
Nem az hogy olcsójános vagyok,de Tk-es kutyáknak elég borsos az áruk.
2011. szept. 19. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni. Én most kérdeztem meg egy kennelt. Na náluk 1 kiskutya 1200euró ^^ úgy hogy le is mondtam róla.
2011. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Erről beszélek,szinte megfizethetetlen :)
2011. szept. 19. 11:48
 3/17 anonim ***** válasza:

meg kell kérdezni.


ez nem vegyesbolt, hogy rámutatsz valamire és megveszed. a tenyésztő odafigyel minden kiskutyára, ami kikerül a kezei közül, az az "ő kölyke", nem fogja csak úgy egy idegennek odaadni. ezért ha írsz egy kennelnek, akkor legyél tisztában azzal, hogy itt nem a "vevőnek mindig igaza van" elv van érvényben, itt neked kell bizonyítani, hogy jó, gondos gazdája leszel egy életnek, amit ő hozott létre.

2011. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1200 ejró egy korrekt kölyökár európában.

ha európai minőségűek a kölykök, akkor hülye lesz az illető olcsóbban adni csak azért, mert pechére H betű van a kocsija fenekén...

2011. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van. És arra is készülj fel, ha mondjuk írsz e-mailt vagy felhívod hogy Csókolom, mennyi egy kiskutya, válaszra sem fognak méltatni.

Jobb, ha raksz hozzá körítést, hogy milyen régóta szemezel a fajtával, ennyi meg annyi mindent meg tudnál adni egy kiskutyának stb stb és megkérdezni az árat. Úgy már szívesen válaszolnak neked.

2011. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem nem is kell kutya inkább egy gyerek örökbefogadásán gondolkozom el mert azt könnyebben tudok szerezni mint egy kutyát...


Én értem hogy nem mindegy kihez kerül az a kutya de aki ennyi pénzt kifizet egy kutyáért az csak jó helyre viheti,egyébiránt ha egy rosszarcú ügyfél jön és hajlandó 1200eurót adni a kutyáért nem hiszem hogy visszautasítják mert nem tetszik a pofija..

2011. szept. 19. 12:14
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link] ingyen-elviheto-kutyak/1


Egy gyerek nagyon felelőségel jár mint egy kutya!

2011. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ennyi?

Mennyi időt szántál az általad kiválasztott fajta megismerésére? Mennyi időt töltöttél el azzal, hogy kiválaszd melyik kennelből szeretnél kutyát? Hány tenyésztőt hívtál fel, hogy megtudd milyen feltételekkel tudsz náluk kutyát venni?

Valaki felvetette hogy 1200 euróért is látott már kutyát. Azt sem tudod milyen fajta, milyen vérvonalból való, semmit, ennek ellenére felkapod a vizet, és megsértődsz, hogy milyen retek drága, meg nem lehet csak úgy elhozni akárkinek, ezért nem is kell.

Hidd el, nem mindegy hogy kihez kerül az a kutya. Mert egy tisztességes tenyésztő a tőle kikerült kutyákról továbbra is érdeklődik, felelősséget érez irántuk, garanciát vállal rájuk, vagy vissza is veszi őket, ha nem a megállapodásban rögzítettek szerint tartják a kutyát.

Azt meg ugye te sem gondolod komolyan, hogy ha valakinek pénze van, akkor az biztos ért a kutyákhoz, vagy biztos rendesen gondját viselné egy állatnak?


Próbálj csak meg gyereket örökbe fogadni. Nagy pofára esés lesz a vége.

2011. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Úgy döntöttem nem is kell kutya inkább egy gyerek örökbefogadásán gondolkozom el mert azt könnyebben tudok szerezni mint egy kutyát... "


Remélem ezt csak viccből írtad. Nagyon szép, hogy örökbe fogadnál egy család nélküli gyermeket, de azért elég bizarr a sorrend... A fajtatiszta kölyökkutya túl drága és macerás, ezért inkább gyereket fogadnál örökbe?

2011. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Cinikusan irtam csak hogy inkább gyereket fogadnék örökbe,de viszont még mindig nem teljesen egyértelmű, hogy miért ilyen körülményesen adnak el fajtatiszta kutyát kennelből.Aki kiválasztja a kennelt az egyértelmű hogy megnézi mik a jellemzők arra a kutyára a személyisége az meg ugyis különböző.Az miért van ha keveréket vesz az ember akkor az eladó leszarja mi lesz a kutyával pedig az is ugyanolyan értékes, de azt szinte utánnad dobják csak vigyed..
2011. szept. 19. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!