Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek miért ilyen olcsó?

Szerintetek miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy eladó ló- hírdetést és nem tudom miért ilyen olcsó ez a ló. Na meg abban sem vagyok biztos hogy a képek ugyanarról a lóról készültek-e. Szerintetek?
2011. nov. 5. 16:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: [link]
2011. nov. 5. 16:56
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem ugyan az a ló szerepel a képeken. nézd meg a jegyeit. Mért ne lenne ugyan az? Nem tudom méer ilyen olcsó...Lehet van valami baja, csak nem írták le vagy nem tom. lehet nagyon sürgős. Ha komolyabban érdekel kérdez rá.
2011. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a sürgőssége miatt ilyen olcsó.
2011. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
A ló szerintem is ugyanaz...nincs útlevele és azt írták hogy csak hobbyra alkalmas szóval vagy valami baja van ( pl kehesség,és én megröntgeneztetném a lábát) vagy tényleg nagyon sürgős nekik hogy eladják de szerintem is rá kéne kérdezz.
2011. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na már le is szedték a hirdetést... talán valaki megvette. Mondjuk ennyiért...
2011. nov. 5. 17:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Már nem láthattam a hirdetést. Milyen ló volt és mennyiért?
2011. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lemaradtam a hirdetésről meniy volt a ló, És mit tudott?
2011. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3 képet tartalmazott a hirdetés, ebből az elsőn és a harmadikon nagyon szép megjelenésű lovat láttam, a másodikon kevésbé, de nagyon hasonlítottak a jegyek, szóval lehet hogy ugyanaz a ló volt. Nem volt különösebb képessége és papírja, de mindössze 100 ezer ft volt amit én egy ilyen hobbylóért bármikor kiadnék... már ha nincs semmi titkolt betegsége és tényleg csak a sűrgősség miatt volt ennyiért eladó.
2011. nov. 5. 19:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, az én lovam is 100 ezer forint volt, de már 18 éves, távló, csikóztatni már nem lehet:( pedig értékes csikó lenne. NAgyon jó kondiba van, lábai rendben. Szóval az is lehet egy jó ló.
2011. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem ez a ló 7 éves herélt volt, szóval a kora biztos nem volt ok az ilyen alacsony árra.
2011. nov. 5. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!