Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feles lóvásárlás?

Feles lóvásárlás?

Figyelt kérdés

A kedvenc lovamat évek óta én lovagolom, foglalkozok vele és segítek körülötte. Amúgy egy bácsié aki hát.. nem fiatal.

Több okból nem tudjuk teljesen megvenni ezért gondoltunk arra, hogy kifizetjük az 50%át aztán a költségek felét fizetjük. Hogy azért mégis legyen egy papír.

A lovat különben csak én "használam" a bácsi néha-néha befogja kocsiba a másik lova mellé. Amúgy ezzel a lóval együtt 3 lova van.

Tudom, milyen a ez az 50%os lóvásárlás, ismerem azt a mondást , hogy "Közös lónal túrós a háta" de szinte csak én használom a lovat.

De én most elbizonytalanodtam emiatt a lóvásárlás miatt mert tegyük fel ha megvesszük és a bácsinak (ne addj isten) bármi baja lesz akkor olyankor mi történik? Az ő része a fiáé lesz vagy bukom azt a x összeget?

Amúgy van egy fia ő 30 év körül van



2011. nov. 7. 18:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Vagy én még arra gondoltam, hogy nem fizetem ki a ló árának a felét, hanem a ló költségeit én fizetem (50 vagy 100%ig). De viszont arról meg nem lesz papírom..

Szerintetek ez az ötlet jobb vagy ha megveszem a lónak a fél tulajdonát?

2011. nov. 9. 17:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!