Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Békéscsabán milyen jó lovardák...

Békéscsabán milyen jó lovardák vannak? Ki hova jár?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami jó lovardába járni, ahol jól tanítanak. Szivesen csutakolom le a lovat amelyiken lovagolok, így nem baj, ha utána nekem kell leápolni, meg nekem kell felnyergelni meg ilyenek. Hát, anyukám csak úgy engedi, hogy 1500Ft körül legyen az ár, és hogy ne legyen messze, mert persze ő fog engem furikázni. :) Bcs. Nagyváradi utcán lakom. Még nincs lovagló nadrágom meg kobakom, de majd lesz. Előre is köszi a segítséget.

Már rákerestem a neten, de nem tudom melyik lenne a legjobb. :D Köszi a válaszokat!


2011. nov. 12. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A Nimródban 1500 Ft egy óra, mi ápolunk, takarítunk, nyergelünk, stb... Elkerülőnél van, ha a körforgalomtól mész, a második leforduló, vagy a Trófea utca folytatása. Én nagyon szeretem, családias, barátságos hely, a csapat is jó, imádjuk egymást:)
2011. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jobban megnézve nekem is ez volt a legszimpib :) köszi!
2011. nov. 12. 21:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a google térképen....és télleg ott van a repülőtérnél? Mert oda hozza ki mindig... Ha télleg ott van, akkor ugye nem idegesítő a sok gép? :) És ha nem ott van, akkor...én nem tudom hol van xd
2011. nov. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!