Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek 'megéri? :D

Szerintetek 'megéri? :D

Figyelt kérdés

Apum azt mondta hogy ha megyek ki nyáron a földekre segíteni (gyomlálni, kapálni stb) akkor kaphatok lovat! de azt mondja hogy nem hiszi hogy van hozzá kitartásom..:S

szerintetek mit tegyek hogy megbízzon bennem??

(ja és kíméljetek az olyan válaszoktól hogy: a ló tartása sokba kerül, egy dolog megvenni stb....(van már egy feles lovam)(csak öreg) szal. tudom.) :)


2011. nov. 13. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez egy komoly ígéret, azért ajánlom, hogy üljetek le és írásban ígérje meg, majd tegyétek borítékba a papírt és tegyétek biztos helyre.

Ez nem rossz ár egy lóért, ha tényleg kimész és megcsinálod a dolgod, akkor neki is tartania kell a szavát, hisz írásba adta :)

2011. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én tök komolyan gondoltam nyáron dolgoztam (neki álltam gyűjteni a pénzt) Csak az egyik kutyusom megbetegedett és rá kelet költenem (különben elpusztult volna) :'(
2011. nov. 13. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szeretnéd, akkor tedd meg, bizonyítsd be, hogy van elég kitartásod, ráadásul nem nagy ár, hogy segítesz a földön, ha már kifizetik a lovat meg a tartását is!
2011. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb utóbb úgyis segítened kell a szüleidnek kinn a földön, úgyhogy ha még cserébe kapsz lovat is, akkor hajrá.
2011. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát dolgozz, ha dolgoztál megkapod a olovat. Ezt csak nyáron tudod bebizonyítani, de az még sajnos nagyon messze van. Főleg neked De én szorítok :) Tudom, hogy aki egy lóra vágyik, és nagyon akarja, az mindent megtesz érte, úgyhogy te is meg tudod csinálni.
2011. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! addig is próbálok apuékba bizalmat vetni!! Remélem összejön :)

Már a ló árának fele meglenne csak a kutyum..

2011. nov. 13. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Naná hogy megéri!

Addig is tanulj rendesen, és gondozd rendesen a feleslovat, nehogy visszavonják az ajánlatukat.

De szerintem egy teljesen korrekt ajánlat, egy bizonyos kor fölött már úgyis illik dolgozni valamit a nyáron, neked legalább biztos lesz munkád, és bár nem pénzt kapsz, hanem lovat, amit amúgy is vettél volna, ráadásul még be is bizonyítod szüleidnek, h képes vagy rá :)

2011. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért hozta fel ezt a földeset, mert így segítessz is, van motiváció, és így láthatja azt is, hogy mennyire lennél kitartó egy saját lóval, szóval hogy egész nyáron dolgozol egy földön, akkor valszeg elég kitartó vagy egy lóhoz is... Csináld végig, csak hasznod lesz belőle, én esküszöm szivesen mennék segíteni földekre, barnulnék, fogynék, csupa jó:) Ez tényleg jó ötlet, hogy írjátok le, így lesz biztos.
2011. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viszont nem árt ha elkezdesz gyűjtögetni, mert ha a lovad betegszik meg, akkor a gatyád is rámehet. Ismerős lovát megcsípte egy kullancs, Lyme-kóros lett, szerencsére meggyógyult de több hétig kapta a napi 16 ezerbe kerülő injekciókat.
2011. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokan 100 nyarat is végigdolgoznának, hogy lehessen lovuk.

Tartsd magad nagyon szerencsésnek, hogy egy kis "nyári munka" fejében valóra válthatod az álmod.

2011. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!