Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki ismer a XV. Kerületben...

Ki ismer a XV. Kerületben lovardát (Ázsia center mögött)?

Figyelt kérdés
Aki volt már ott valamelyikben, ha még megvan mind a kettő, legyen szíves írja le véleményét, minden érdekel! A rosszak is!! :) Köszi.
2011. nov. 16. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jártam már arrafele, melegen ajánlom az elkerülését, pont, ennyi. :)
2011. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, melyikre gondolsz? A Violáékra, vagy (anno) Csernák S.-éra? És mik a tapasztalatok? :) Bértartottál vagy csak lovagoltál ott?
2011. nov. 16. 16:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de tényleg van arrafelé lovarda? Egy csomószor kerestem rá a google-ban, de sosem találtam semmit.
2011. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondolok: [link]

Minden info érdekelne róla...

2011. nov. 16. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan BENT egyikben sem voltam szerencsére, egy ismerősöm dolgozott ott régen, 1 hét után eljött.


A környék sem semmi, azért azt tudnod kell, hogy a Kisedrő baromi veszélyes ma, tele van csövesekkel, meg azokkal az alakokkal, akivel azért nem szívesen futsz össze még nappal egy népszerű utcán sem, nemhogy egy elhagyott erdőben...

Meg ott a hajléktalanok sem csak egyszerű emberek, akiknek tönkrement a munkájuk, stb, stb, ott külön klikkek vannak, állatokat fognak el kínoznak majd ölnek meg, aztán szúrják át egy bottal és tüzdelnek bele a földbe, vagy lógatnak a fára...

2011. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is kérdezősködtem a vénuszról, nem ajánlották, bár nem fejtették ki bővebben..
2011. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam a Vénuszba, meg akartam nézni, de mikor odaértünk ugy döntöttünk hogy ki se szállunk a kocsiból...Én sem ajánlom...
2011. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 17. 18:42
 9/11 anonim ***** válasza:
ABSZOLÚT NEM AJÁNLOM!!!!!!:-)
2011. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó, hát akkor oda biztos nem fogom vinni a lovakat :) Esetleg valakinek valami jobb ötlete a környéken?
2011. nov. 21. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!