Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartás a vii. Kerületben?

Bértartás a vii. Kerületben?

Figyelt kérdés
az említett kerületben keresek bértartást, minél közelebb a solti lovardához (erdőkürt utca, solti oresztész lovardája). nem vagyok speciális igényű lovas, "mindössze" jó minőségű takarmányra, és (akár egész napos) karámozásra vágyom. árban kb 35-40 ezer forintot tudnék rászánni, akár magánháznál is szívesen tartanám a lovat. elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnek, a guglit én is tudom használni :)
2011. nov. 14. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat, elírtam, a xvii kerület érdekelne :)
2011. nov. 14. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Segítek. A XVII. kerületben keres a kérdező bértartást.
2011. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A XVII. kerületben tartom én is a lovam. Bár nem 40-ért, hanem 45-ért, de nagyon rendben van a lovarda. Azért váltottam, mert konkrétan előző helyen éhezett a ló, és alig volt alatta alom.

Itt rengeteg szalma van a boxban, meg széna, és megkérdezik, kérsz-e lucernát. Egész nap karámban vannak, ahol van előttük kaja kitéve. Napi 2x esznek, és a tulajék termelik az almot és a kaját is.

Van fedelesük is, meg világított pályájuk, plusz még két pályájuk, szóval ajánlani tudom, bár mondom, egy 5-sel több...

2011. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
esetleg a lovi nevét elárulnád? vagy a tulaj valamely elérhetősége is jó lenne :)
2011. nov. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!