Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok Budapesthez közel jó...

Tudtok Budapesthez közel jó és ha lehet olcsó lovardát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni lovagolni, csak még nem találtam olyan helyet ami kedvező lenne! Ti hol tanultatok meg lovagolni? Nem kell hogy Bp.-en legyen jobb is ha vidéken van, csak ne legyen annyira messze. Budán lakok, és jó lenne ha úgy fél/háromnegyed óra alatt odaérnék.
2011. nov. 20. 13:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16. kerület még belefér?
2011. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
igen,bele!(:
2011. nov. 20. 15:03
 3/28 anonim ***** válasza:

Akkor: (1. vok.)

Favorit lovarda:(timúr utca-> rozsos utca->baross utca-egyből bevisz a lovardába.

Tulaj:Ulrik Gyuri

Nyitvatartás:Hétfőn szünnap.Kedtől-Péntekig:14-17-ig.(Ha mész lovagolni háromnegyedre mennyél, mert ha már osztályba tudsz menni, akkor adnak neked lovat, de te is választkatsz magadnak.Aki már haladó a 2 nemtomhány lóbol is választhat köztük sok lipicai is van!!NAGYON JÓ KIS LOVARDA!Üsd be a google-ba, hogy favorit lovarda és nézd meg a honlapját.Szóval a nyitvatartásra visszatérve:Szombaton és vasárnap 9-12-ig van, délután 12-14-ig pihennek a lovak, délután 14-18-ig van nyitva a lovarda. A kezdők futószáras képzésen, a kevésbé kezdők osztálylovagláson vehetnek részt lovasoktató felügyeletével.A többit nem írom le, mert úgyis fel mész a honlapra és ott mindent megtalálsz!

Árakat tekintve is mindent megtalálsz a honlapon.

Nagyon jó kis lovarda, nagyon kedvesek az oktatók, és abszlút nem drága ezért a nagyon jó lovaglásért!

Ha szeretnél még több információt, akkor nyugodtan kérdezzél!

Remélem segíthettem.:)

2011. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
nagyonköszi! megnéztem nagyon tetszik(: és azt még megtudnád mondani hogy milyen az osztály lovalás? csak mert hárman mennénk, és hogy jár e hozzá oktatás?(: de tényleg nagyon nagyon köszönöm szerintem ez tökéletes lesz(:
2011. nov. 20. 16:03
 5/28 anonim ***** válasza:

Jajjjj, nagyon örülök, hogy tetszik!

Tuti biztos, hogy tetszeni fog és nem fogod megbánni!

Természetesen mindenhez jár oktatás, de ameddig kezdő vagy addig szerintem inkább maradj futószáron!Egyébként nekem a futószáras lovak a kedvenceim!Az osztálylovaglásról még annyit, hogy pl, ha hétköznap mész akkor nincsenek sokan abszolút, van olyan amikor egyedül vagy a pályán és ha olyan szintig eljutsz, akkor Tamásnak hívják az oktatót , szóval a Tamás megengedi, hogy magad állítsd össze a feladatokat, hogy mondjuk pl én ezt szoktam.:Az ügetés fokozása, állásból ügetés, lépésből vágta stb.

És még annyi, hogyha már nagyon ügyes leszel, akkor lovagolhatsz szőrén is!:-))))

Na meg megint csak azt tudom mondani, hogyha már haladó vagy vagy legalábbis tudsz már vágtázni egyedül, futószár nélkül, bár futószáron soha nem vágtáztatnak ebben a lovardában, akkor kimehetsz séta terepre is, ahol lépés+ügetés van!

De háromtól lehet menni vágtaterepre is!:-)

Az osztálylovaglás pedig inkább hétvégén van, mert akkor van olyan, hogy 9 is vagyunk!

Bocs, hogy egy regényt írtam!:-)

Ha még valami kérdésed van nyugodtan írj!

Egyébként mennyi idő neked az út ide árpádföldre?

2011. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
úgy 20p, ugyhogy ez tökéletes!(: és szerinted kb. menniy idő még mehetek futószár nélkül? tudok ügetni , és már egyszer vágtáztam is ( futószáron) ugye 3-an mennénk az eggyik lány már tud rendesen lovagolni, csak még szeretne javítani rajta.(: nagyon örülök hogy végre van egy jó hely!(:
2011. nov. 20. 16:36
 7/28 A kérdező kommentje:
jaj és még anniy hogy az 1ó/2000 Ft hoz is jár oktatás?:D mert hátaz jajj nagyon jó:)))
2011. nov. 20. 16:37
 8/28 anonim ***** válasza:

A futószárnak az a lényege, hogy a helyes ülés meglegyen!

Szóval amíg ez nem megy, addig nemhiszem, hogy elengednek, bár nemtudom, hogy ez itt, hogy van, mert én nem itt tanultam meg lovagolni! De már nagyon megbántam, mert sehol nem tanítanak ilyen jól, mint itt! És tényleg nagyon kedvesek!:-)) És azt elfelejtettem mondani, hogy nem kell bejelentkezned telefonon, csak háromnegyedre kell odamenned, szóval ez is egy pirospont!De ha még mondanál valamit hármotokról, mármint a lovastudásról, akkor valahogyan biztos össze lehet egyeztetni, hogy osztályba menjetek vagy bármi! egyébként, te mennyire tudsz jól lovagolni?

ha megint lenne valami kérdésed akkor nyugodtan...:-)

2011. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
bocs. szóval tömören: ez attól függ hogy hetente hányszor mész, mennyi időre hogy tudsz fejlődni, stb...:-)
2011. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

jaj és még anniy hogy az 1ó/2000 Ft hoz is jár oktatás?:D mert hátaz jajj nagyon jó:)))

Ezt hogy érted?

2011. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!