Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lesz az első lovaglóóra...

Milyen lesz az első lovaglóóra? (:

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet hogy értelmetlenségeket fogok írni, de felvagyok pörögve az örömtől.... :DD anyukám megengedte hogy lovagoljak!! Van sportcipőm...xd az mindenkinek van, na mindegy, mindenki azt mondja először jó az is. nekem nincs is lovaglócipőm úgy hogy abba megyek. :) Aztán van egy lovaglónadrágom, amit nővéremtől örökölte...összvisz 3-szor használta, bár elég...nyomin néz ki. :DD de végül is nem a kinézet számít. van lábszárvédőm, meg kesztyűm (ponyclub :D) . Ezeket mind felvegyem? Mármint a kesztyűt is, vagy azt nem muszály? Mert azért annyira nem kényelmes.. :DD Meg az is érdekelne, hogy úgy van az óra, hogy többen, osztályban lovaglunk, vagy egyedül? Ügetni már tudok ^^ táborban tanultam meg egy éve kb.

Az utlsó az lenne, hogy .. anyukám mindig azt mondja hogy majd elmegyünk..egyszer nekem kell tanulni, egyszer ő nem ér rá... egyszer meg üres kifogásokkal áll elő... :( kezdjek erőszakosabb lenni?? :DD


2011. nov. 22. 17:05
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
én is most megyek szintén ugyanúgy:D szintúgy nagyon felvagyok dobva és alig várom:D (:
2011. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:

Én 6 éve lovaglok.Sportcipőt nem ajánlok mert beleakadhat kengyelbe de nem kell egyből a lovagló csizma

Igen a kesztyűt is fel kell venni

Elősször futószáron fogsz menni pár órát,majd szabadon és ha majd fejlődsz akkor előbb utóbb osztályba fogsz lovagolni

2011. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: hol laksz? :DDD Én Békéscsabán :) MÁR ALIIIG VÁROM!!!!

2. válaszoló: köszii :DD

2011. nov. 22. 17:36
 4/40 anonim ***** válasza:

:D Helyes hogy így örülsz :D ! én nem mindig veszek fel kesztyűt de a lábszárvédőt meg a nadrágot mindenképp vedd fel ( a cipő sem árt :D)

És igen szerintem kezdj vagy tanulj meg gyorsabban és akkor mehetsz vagy mehetsz egyedül is ám . Azt nem tudom hogy osztályban lesz e vagy egyedül. Remélem segítettem. Jó lovaglást!

2011. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
igen segítettél :D köszííí :DD
2011. nov. 22. 17:44
 6/40 anonim ***** válasza:
"És igen szerintem kezdj vagy tanulj meg gyorsabban és akkor mehetsz vagy mehetsz egyedül is ám" ez a mondatom nem tudom hogy közérthető volt e .. de igen kezdj erőszakosabb lenni vagy amit meg kell tanulni tanuld meg hamarabb :D ha hajt valami hidd el menni fog :P
2011. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Hajrá! :D Szerintem se hagyd anyud, ha már megígérte, el kell, hogy engedjen! :) Én az első órámon sima melegítőben voltam és edzőcipőben, úgyhogy a felszerelésed bőven jó. ;)

Sok sikert!

2011. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
köszi :) igen elsőre picit összezavardotam a mondatnál, de mostmár értem :D a tanulással általában nincs nagy gondom, bár most 7.-ben ugye az új tantárgyak miatt picit többet kell tanulni. Inkább a kifogások fordulnak elő, bár múlthéten beteg voltam. Háhá, ha rajtam múlik, én nyerek!! :DDDDDDDDDDD
2011. nov. 22. 17:54
 9/40 A kérdező kommentje:
17:53, kösziiiii, nem hagyom hogy övé legyen az utolsó szó :D
2011. nov. 22. 17:56
 10/40 anonim válasza:
1. válaszoló vagyok :D Budán lakokés a Avorit lovardába fogok járni:D remélem jó lesz,és élvezni fogom:D ugyanúgy mint te ügetni tudok, meg egyszer vágtáztam.xd szombaton már megyek^^ *.*
2011. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!