Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudnék egy jó hucul lovat...

Hol tudnék egy jó hucul lovat venni? (Lovas íjászathoz szeretnék. ) Esetleg az aktuális árak? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 10:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%

[link]

Itt nézz körül :)

2011. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

[link]


alul nezd a tenyesztoket.

2011. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, esetleg van valakinek arról tapasztalata, hogy mennyi idő alatt lehet megszoktatni a lónak az új gazdit? Nagyon szimpatikusak a huculok, bár nem sokat tudok róluk, ám addig nem veszek, amíg alaposan körbe nem járom. Mit lehet róluk tudni, akinek már van, vagy volt, mi a tapasztalata? Van valami különös jellegzetessége, amire figyelni kell?
2011. nov. 30. 16:28
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Egyedfüggő, hogy mennyi idő alatt szokik át az új gazdára, valamint attól, hogy az előző gazdájával milyen kapcsolata volt.


Állítólag a huculok kitartó, szívós kis lovacskák.


Nekem például Ő tetszik:

[link]


Igaz, nem tisztavérű.

2011. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg megkeresheted még Eördögh Andrást, ő egy olyan lófajtát akar kitenyészteni, amilyen az ősmagyaroké volt. Konyik ló alapokon. Voltam már nála, érdemes megismerni.
2011. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4- tényleg gyönyörű,kösz.

Utolsónak: Köszi, megkeresem az urat

2011. dec. 1. 09:17
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]



Én őt ajánlanám,nem tiszta hucul,de nyugodt és semmi gondja nem lenne azzal ha íjászkodnának a hátáról :)

2011. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tetszik. Bár most felvetődött egy újabb probléma, amit meggondolok. Legalább kettőt kell vennem, hisz a ló is társas lény lehet, nem? Könnyebben meg is szokik, ha van párja?
2011. dec. 2. 20:29
 9/13 A kérdező kommentje:
Hm. Milyen neműek legyenek? Nem egyszerű, ezt tényleg nagyon körbe kell járni, felelősen kell dönteni.
2011. dec. 2. 20:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit küldtem tegnap linket annak a kancának van egy idei csikója. Gyönyörü csikó. Párban ők jó páros,erős kötödés van köztük. Íme a csikó :

[link]

2011. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!