Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vidítsam fel?

Hogy vidítsam fel?

Figyelt kérdés
A lovam mostanábanm olyan szomorúnak tűnik :/ Odajön hozzám, meg szépenlehet lovagolni, és nem os beteg, de olyan szomorúnak tűnik. Szoktam jutalmazni munka után.
2011. dec. 8. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj vele új feladatokat, ha van rá lehetőséged, minden dolgozz vele 1-1,5 órát, sok finomság és szeretet :)
2011. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vidd ki terepre vagy ha van még valahol fű(bár nem valószínű) akkor legeltesd.
2011. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Terep! Az nagyon feldobja őket!

(ha úgy látod h nagyon más mint szokott lenni, akkor esetleg egy vérvizsgálat)

Egyébként meg tél van. Ilyenkor én is szomorúbb vagyok .

2011. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szoktam vele terepre menni, szombaton is megyünk :)
2011. dec. 8. 15:33
 5/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nem beteg? Egyik nap nyáron megyek ki a lovamhoz, és olyan kedvetlennek tűnt. De tényleg. Amúgy nagyon érzékeny szája van és oldala, sokan mondják hogy nagyon jó díjló lett volna, de akkor. Mint egy világától megfosztott lélek. Aztán kiderült hogy kólikás... :( 1 hét alatt rendbe jött! :))


Amúgy szerintem is csak unja.

2011. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel szoktad jutalmazni??
2011. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mondtak itt páran hülyeséget, először is javítás:


Finomsággal nem oldasz meg semmit! Ő nem attól lesz boldog, ha mindenféle szarral tömöd a fejét, ezt felejtsd el. Csak mert láttam, hogy ezt is javasolták...

Illetve az is baromság, hogy a tél miatt ilyen (amit szintén példaként felhozott valaki), a lovak pont ezt az időt szeretik, sokkal élénkebbek lesznek, mint nyáron.


Ha szépen dolgozik a lovad, úgy, mint ezelőtt, akkor én még csak egészségügyi problémára sem gyanakodnék... Nincs egyedül? Van társasága a karámban? Lehet, hogy magányos...

2011. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már kb 3gy éve van azon a helyen 8 lmásik lóval. Amúgy almát, répát és dechatlonos jutalomfalatot szoktam adni neki. Holnap megyek ki hozzá, remélem már joöbb kedve lesz :)
2011. dec. 8. 17:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Ritka, de van olyan ló, aki nem szereti a telet!

Az enyém is élénkebb ilyenkor, de pl edzőmé nem dolgozik olyan szívesen.

2011. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak a téllel van baja? Kíváncsi leszek rá holnap.
2011. dec. 8. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!