Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vidítsam fel egy...

Hogyan vidítsam fel egy kicsit az idős kutyámat?

Figyelt kérdés

Kutyámmal már nem járunk sétálni, mert már nem szeret menni se (12 éves). Kicsit süket és kicsit vak már, ez nem is lenne akkora gond, de egész nap fekszik (nem csak a meleg miatt) és olyan szomorúnak látszik. Eszik rendesen, és iszik is, az egészsége a korához képest szerintem elég jó, azzal a kivétellel, hogy bolhaallergiára kap gyógyszert..

Azonban már csak akkor csóvál, ha reggel kimegyek hozzá.


Kicsit tartalmasabbá szeretném tenni a hátralévő éveit (??)...nem tudom még meddig lehet velem :( minden nap sírva jövök el tőle, mert lehet hogy holnap már nem látom :'( és ez eléggé elkeserítő.


2010. júl. 22. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Főzzél neki májat..

Az én cicámat 1 éves korában megmérgezték, én esténként ölben ringattam, ennél többet nem tudtam már tenni érte.

Szerintem ő is tudta, csont soványan is dorombolt nekem.....


26/L

2010. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretgesd, simogasd, vakargasd minél többet, beszélj hozzá - legyél vele. Nálunk megoldható volt, hogy bent is lehessen a házban, így sokkal többet tudok vele lenni, bent alszik, bármikor megsimíthatom - és nagyon boldogan, hálásan tartja a kis fejét. Az én kutyusom sem hall már jól, fájnak a lábai a sétától, egyik szemére vak - 13 éves. De jön utánam a házban mindenhová, szerintem boldog velünk.
2010. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ez már az utolsó hónapjait jelenti.

Az enyém 15 évesen még járőrözött a kertben, játszott is a kölykökkel. Mikor ilyen egész nap fekvős lett, akkor már csak néhány hét volt hátra, hogy egyáltalán fel se kelljen.

Sok programot nem tudsz neki csinálni, simogasd a fejecskéjét, érezze, hogy szereted.

2010. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!