Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan viditsam fell? A...

Hogyan viditsam fell? A macskam tegnapelott eltorte a labat. Beleakadt egy rokacsapdaba es nyilt torese van. Elvittem az orvoshoz, bekotoztek, injekciot adtak neki. De egesz nap olyan szomaru.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 19:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Most semmivel sem fogod tudnI!

Am meg olyan szívesen tenném bele a rókacsapdába annak az embernek a lábát aki kitette!

2010. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem csak teh.Hidd el en is.Es lehet h le is kell vagni mert nincs benne ideg nm tudja mozgatni:(
2010. febr. 27. 19:14
 3/23 A kérdező kommentje:
Szabalyosan kettobe tort.1 napig kinlodott mire megtalaltuk.
2010. febr. 27. 19:15
 4/23 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak is eltört egyszer a mellső lába, műteni kellett, azóta is sánta. Az első 2-3 nap volt nagyon lehangolt, aztán hamar magához tért. :)

A törés és a műtét között eltelt egy hét, mert más problémái is voltak, és meg kellett várni amig az meggyóggyul, csak azután lett műthető. Olyan kis szerencsétlenül édes volt, ahogy fél lábbal (mert még nem volt bekötözve sem) próbált rajtam dagasztani. Néha felborult közben, de nem adta fel. :) Pedig tényleg nagyon sok baja volt. Megrepedt a szájpadlása és az álkapcsa is.

Úgyhogy ne aggódj, szerintem pár nap, és rendbe fog jönni a kis lelke. :)

2010. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Jobbulást a cicádnak, szorítok, hogy rendbe jöjjön. Én hasonlóan jártam a cicámmal. A szomszédom (!) majdnem agyonverte egy lapáttal. Az összes sérülése közül a lábán volt a legsúlyosabb, dönthettünk, hogy leamputálják, vagy elaltatják. Az előbbit választottuk. Hosszadalmas tortúra volt maga a műtét, meg a gyógyulás időszaka. De rendbe jött. Három lábon közlekedik most már, mondhatom azt is, megszokta. Nem engedem ki a lakásból azóta, csak pórázzal viszem ki, ez nem annyira tetszik neki.

Még egyszer minden jót nektek!

2010. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2010. febr. 28. 17:04
 7/23 anonim válasza:
Jobbulást:)
2010. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával amúgy? Hogy van? (a háromlábú cicás vagyok)
2010. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2010. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Koszonjuk jol.Meg nm tudtak megmuteni de mar nm lazas es megtanult 3 labon jarni.Nekem is volt egy 3 labu cicam egy kutya roncsolta ossze a labat.Sajnos mar elpusztult.Meg egyszer koszy:)
2010. márc. 1. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!