Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért jó ez neki? Mit kell...

Miért jó ez neki? Mit kell neki okoskodnia? Csak azért mert a lovardavezető lánya neki mindet lehet?

Figyelt kérdés

Annyi nem bírom hogy van egy kiscsaj a lovardavezető lánya, és az ember nem lehet önálló. Nem csinálhatok semmit magamtól mert ő abba azonnal beleköt. Elkezdtem zsírozni a pata belsejét erre azt mondja hogy ezt nem lehet és rohan az anyjához aztán azzal jön vissza hogy ne pocsékoljam a patazsírját fölöslegesen (közös patazsír van azoknak akiknek nincs lovuk). Hogy ne úgy fésüljem a lónak a farkát hanem szálankét bontsam szét. Hiába mutatom neki hogy a végénél kezdem és hogy egy szálat nem szaggatok mellesleg nem az ő lova, ő rohan az anyjához. Bármi van abba ő akadékoskodik. Ha valamit akarok csinálni a lóval kettesben, répa torna egy kis kényeztetés akármi, ő azonnal "mi a francnak??". Ha vissza szólok neki megsértődik. Lovaglás közben is hogy "Minek lépek olyan sokat? Meg miért nem vágtáztam még? Haladhatnék..."

Ha futószárazni akarom a lovat: "mi a pi*sának?" "Fölösleges!" Folyamatosan ott áll a sarkamban és azt nézi mibe köt bele. De ő se tud ám többet mint én, max annyit hogy rohan az anyjához. Néha már arra gondolok hogy nem bírom tovább és leordítom a fejét. De nem tehetem. Ja és lovaglás közben is. Mintha ő lenne az oktatóm, hogy verjek rá pálcával ha nem megy nyugodtan, hogy hajtsam jobban. És már annyira kikészít. Egyszer szóltam neki hogy minél jobban csesztet annál kevesebb önbizalmam lesz, erre ő megsértődött és nem akart róla tudni.


Ti mit csinálnátok?


2011. dec. 8. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menjél át másik lovardába, és kész. Ez ellen nem tehetsz semmit.
2011. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha szeretsz lovagolni és nincs saját lovad akkor sajnos ezt el kell tűrnöd.

Nekem sincs lovam és én is ilyen helyzetben voltam egy időben, h nálam fiatalabb kiscsajok pattogtak h mit nem csinálok jól...megértelek :/

2011. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tényleg: miért is nem ordíthatod le a fejét? Jól beolvasnék neki, aztán keresnék egy másik lovardát.
2011. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
másik lovarda...én velem is volt így...váltottaam és most jó :)
2011. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

15 vagyok ő meg ....11 éves -.-. Ez egy nagyon jó lovarda. Szeretem azt a lovat amin lovagolok mert csak én lovagolom.


Mert megy és panaszkodik, sírni fog, hisztizni. Ismerem. Tudom hogy reagálna egy ilyen helyzetre. Tudom, nehogymár egy 11 éves irányítson. De na most mit csináljak, ha erőszakos és tudja hogy megteheti? De tenni fogok valami nem fogok itt siránkozni hiszen nyilván 11 éves és azért szedjem már össze magam, de hétvégén megyek legközelebb.

2011. dec. 8. 17:51
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és nincs jobb lovarda a környékünkön!
2011. dec. 8. 17:52
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Most nem akarok ebbe a témába különösen belefolyni mert nem vagyok oda a lovardai kislányok közti rivalizációért de azért 2 dolgot megjegyeznék ami a lovakkal kapcsolatos,

1: A patát tényleg nem szoktuk kenni belülről

2:A farkát valóban szálanként kell kibontani mert ha nem így csinálod megritkul és nem lehet olyan hatásosan kibontani.

2011. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Gondoltam h e körül lehetsz én is sokkal fiatalabb voltam most 18 vagyok, de rájöttem h érdemes eltűrni, és szerintem gondold át h megéri-e neked ha nem hagyd ott ha igen akkor meg el kell tűrni ;)
2011. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Ne rinyálj. Vagy elmész, és akkor nincs tovább gond, vagy azt mondod, hogy megéri neked, és akkor ott maradsz. A legértelmesebb megoldás persze az volna, hogy megbeszéled az anyával illetve az apával a dolgot, mint egy felnőtt, de mivel te itt siratod magad ez felteszem nem fog menni.
2011. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem a te lovad szal. semmi közöd hozzá hogy ő mit mond!!

Nyúlbarátnak igaza van!! nem értem a lepontozást!

A patát belülről zsírozni tényleg a zsír pocsékolása, és a farkat se fésülheted ki úgy hogy a végénél kezded mert akár hogy vigyázol valóban kihúzod a szálakat!

2011. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!