Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt el lehet tépni? HOgy...

Ezt el lehet tépni? HOgy lehet ez?

Figyelt kérdés

Ilyen a kesztyűm: [link]

Ma mentem ki a lovakhoz, és fent volt a nyergelőasztalon, ahol a kutya nem éri el, és le volt szakadva a mutatóujja, ott volt mellette az asztalon. Szerintem valaki letépte, mert a kutyák nem érik fel meg akor szétrágták volna. De csak az az ujja hányzott. Le tudja tépni ezt egy 14 éves lány? Mert szerintem elég tartós kesztyű, nem szabadna hogy magától leszakadjon csak úgy az egyik ujja.


2011. dec. 10. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem látom:D Csapó 2?
2011. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán lehet olló.
2011. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez le van nyiszálva:) Valószínű nem vitte jól az olló.
2011. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
[link] neem nem én vagyok :D De az ujja is az asztalon volt, meg a kesztyű is.
2011. dec. 10. 21:39
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem is olló lesz. Enm értem hlgy tehet valaaki ilyet. :/
2011. dec. 10. 21:42
 16/18 A kérdező kommentje:
Am van egy körömolló az asztalon, ami nem mai darab, akor az volt. Köszi a válaszokat mindenkinek! Rendesek vagytok. :)
2011. dec. 10. 21:44
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem valami "jóakaró" tette, felvállalni úgyse fogja, de én a többi cuccomra ezentúl hatványozottan figyelnék. Ha megvan a kis tetű, aki tette és nőnemű én a haját vágnám le :D

Nálunk egy csajszinak a vadi zsír új, ki se bontott gumis szárát vágta el valaki (feltételezem, hogy a lovász, mert igen csak pikkelt rá, de ő az egerekre fogta).


Nekem is hasonló kesztyűm volt, csak Tattinis, sokáig bírta viszont egy gumiszárral történő lováglás során ez a velúros anyag szanaszéjjel mállott. azóta bőrkesztyűt használok és a gumis szárat is messzire kerülöm.

2011. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen olló, a rojtoknál látszanak, hogy még küzdött is vele a szemét...

Szerintem ezentúl nagyon alaposan pakold el minden cuccodat, fél órára se maradjon kint semmi =/ Amúgy viszont ezt az ujjat vissza lehet varrni :) Ha annyira nem számítanak neked a külsőségek :D


Bár erre nem akarlak felbujtani, de én amúgy ezzel a kesztyűvel most már csak azért is azt csinálnám, hogy visszavarrom az ujját, legközelebb is kint hagyom, és otthagyok mellé egy cetlit is, hogy 'Tudom, hogy te voltál, ha még egyszer megpróbálod azt nagyon megbánod... Ludas Matyi nem felejt ;)"


Ez egy kicsit tuti meghökkentené, még ha nem is tudod pontosan, ki volt az :D

2011. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!