Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagyobb testű utcai kóbor...

Egy nagyobb testű utcai kóbor kandúr szét tudna tépni egy felnőtt csivavát?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés.
2011. máj. 27. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném,azért a csivava,hiába kicsi,fogilag a kandúr felett áll!!!
2011. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nővérem csivaváját is nagyon csúnyán összetépte egy macska.
2011. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Te első,akkor te még nem láttál nagy kandúrt,s főleg nem a fogait...Meg a karmait.Elég veszedelmes fegyverek,főleg egy ekkora kutyával szemben.Ha nem is tépné szét,de a szemét kivenné,az tutti...
2011. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Kizárt!

Maximum, mint az előző is írja, összekarcolgatja kicsit. kb. ennyit tudna tenni.

De ha egy szorult helyzetben a csivi levetkőzi ölebségét (könnyen megy neki, elég hülyék tudnak lenni) kb. 1 másodperce marad még a macskának ép gerinccel.

2011. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Na ne bohóckodjunk már...

Egy házimacska harapása fényévekre van egy kutyáétól, akármilyen kutya is az. Nehogy már egynapon említsük a kettőt.

Tény, hogy a macskák nagy harcosok, és karmolnak is, ha arról van szó, de ha ölni kell, az ő harapásuk max egy patkány elejtésére elég.

Egy kutya nem fog karmolgatni, meg sérüléseket okozni. Egyszerűen ráharap a macskára, ráz rajta egyet, és volt macska, nincs macska.

2011. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
21:37-es vagyok. Nem kis karcolások voltak... Macska nagyon harcias volt, nővérem kutyája pedig ijedős, és a sivítozáson kívül mást nem csinált. Tehát megtörténhet, de egy "normális"(nem méretre gondolok) kutyának nem okozna gondot egy cica. :)
2011. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Szét. Egyszer egy macska a szemem láttára bánt el egy huskyvaal És egy tacsival. Persze nem ölte meg őket :D De olyan mélyen az orrukba karmolt, h ott vitának többé helye nem volt, a macsek megmenekült. Egy csivava meg...hát az sem tud túl nagyot harapni ellenben egy macska képes szétmarcangolni egy nyulat szőrőstől, bőrőstül, plusz a vadásztechnikája olyan mint az oroszláné...torokra mwgy, sztem lazán ki tudná nyírni! Azt meg ki találta ki h a macska nem tud nagyot harapni???? Marha nagyot harap, jó nem akkorát, mint egy bernát hegyi, de a csivavát simán veri :D
2011. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
21:52-nek.Tényleg ne bohóckodjunk.A kandúr csak a patkeszt tudja megölni.Mert nem olyan erős a harapása.Ok.De te nehogy azt mond nekem,hogy a csivavát ilyen fogó,csonttörő fenevadnak tenyésztették ki,borzasztó erős harapással,fényévekre a macska harapásától,mert akkor te bohóckodsz...Akármikor a kandúrra fogadnék,főleg az erős harapású csivi ellen....S ha meg ilyen fajta kutyád van,azt tanácsolom,tartsd inkább távol a kandúroktól.
2011. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt plázapics@ osztálytársnőmnek a csivavája megpróbált egy kóbor macskát megkergetni, igen ám de a macska neki vágta a falnak, majd szanaszét karmolta "szegény pici Susy pofikáját", (persze a macskának semmi baja sem lett), aztán másnap állatorvos, osztálytársnőm pedig bömbölt, mert hát nyakmerevítő és bekötözött pofi a kutyusának. Én ezt a saját szememmel láttam. Szóval én a macskára fogadnék. Az ilyen "gettómacskák" veszélyesebbek sokkal, mint az ilyen otthonheverésző perzsacicák. A kóbor macskák vadabbak, és mivel piszkos a karmuk, ha meg karmolnak egy ilyen ridikülben, elkényeztetett csivavát, akkor annak a csivavának lesz egy csúnya fertőzött sebe a pofáján. Egy ilyen kóbor kandúr még egy westy-t vagy egy yorkshire terriert is szétszedne.
2011. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem is tudná ölni, de igen rendesen helyben tudnak hagyni egy náluk kisebb kutyát.
2011. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!