Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Stübben nyergek?

Stübben nyergek?

Figyelt kérdés

Mi a különbség köztük? Melyik a jobb?

CTD, krefeld, eredeti?



2011. dec. 11. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy elég régi stübim van (ugró), vagy 20 éves, de elég jó nyereg, tartós, strapabíró, kényelmes. Használtan vettem anno, így nem került sokba, azért is vettem meg. Viszont azt kell mondjam, hogy ha újat szeretnék, nem válogatnék a stübbenek közül. Ugyanis pl. a Neizer féle nyergek legalább olyan jók, csak sokkal kevesebbe kerülnek, ráadásul pont olyanra készíti, amilyen a megrendelő igénye, teljesen méretre szabja még a térd- vagy combtámaszokat is.
2011. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A CTD az a Stübben olcsó márkája, nem is igazi stübben, inkább egy más márka.. A krefeld az eredeti, ha jól tudom, gyártották svájcban is.

Újonnan biztos nem vennék Stübbent, használtan 40-80e Ft körül németektől elég jókat lehet beszerezni.

Én inkább nem csináltatnék nyerget, ha esetleg valaha el kell adni, nagy a bukta rajta. Ugyanezért nem is veszek újat, de legalább a márkásat könnyebb eladni. Ha használtan veszem németektől, azon még akár keresni is lehet kicsit.

2011. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!