Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit vegyek rá versenyre?

Mit vegyek rá versenyre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


van egy fehér, egy kék és egy zöld nyeregalátétem. fekete ín- és bokavédők és fekete pataharang. (fehér ín-és bokavédő fehér fülvédő)


milyen szín állna jól neki? ha linkelnétek ilyen cuccokat megköszönném! mit tennétek rá?


2011. dec. 11. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:
díjugrató versenyre
2011. dec. 11. 13:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem a kinézeten fog múlni a versenyed. A fülvédő sok lovat kifejezetten zavar, kár ezzel nyúzni, ritkán indokolt, hogy sapkát húzz szegény lóra.

A versenyen is az a lényeg, hogy a lónak jó legyen, kényelmes, tökmindegy, milyen színű. Senki sem az alapján fog ugróversenyen megítélni, mi van a lovadon, hanem a tudás alapján.

A magam részéről, ha már csillivillizem a lovat, akkor fehérre voksolok, de hidd el, nem számít. A felkészülésre fordítsd a hangsúlyt, a versenyen meg koncentrálj és igyekezz kihozni magatokból a maximumot. A többi dolog csak sallang, nem kell foglalkozni vele.

2011. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Höh.. xD Ha nem kötelező a verseny ruházat akkor én a lovamra azt rakom amit az edzésen használok, csak tisztán.

Nem puccolom fel. Fehér ín és bokavédő?? Fújj...xd már bocsi! Én nem vettem volna meg. Nekem barna van. AMúgy úgy is a teljesítményt nézik!

2011. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez alap. köszi
2011. dec. 11. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt már kérdezted....

egyébként a fehér gusztustalan és rikít inkább barnát tennék rá inkább tanulj meg lovagolni aztán törődj a cuccokkal...

2011. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ugratnék versenyszerűen, akkor fehér nyeregalátét, fekete ín és bokavédők, fekete szügyellő, nyereg és kantár. Szerintem ez így a jó, a verseny nem divatbemutató.
2011. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fehér ín-és bokavédő nagyon is jól áll. Nagyon mutatós, és elegáns. A fekete kancámon is olyan van, és nagyon jól néz ki. Eddig senki nem panaszkodott, hogy húúúúú, de rikít! Aki meg ez alapján néz le, az csak hadd eméssze magát azon, hogy nekem ilyen színű összeállításom van. Gondolom sokat készültél, úgyhogy én nem nyaggatlak olyannal, hogy inkább készülj fel alaposan.


Jah és nagyon szép lovad van. Nekem tetszik. Szerintem maradj az egyszínű kompletteknél. Vagy a fekete in-és bokavédő maradhat, a többi viszont egyszínű legyen. A fülvédő annyira nem szükséges, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor olyan legyen, mint a nyeregalátéted.

2011. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk fehér vagy bordó?!
2011. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!