Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen méretű kantárt vegyek...

Milyen méretű kantárt vegyek a lovamnak?

Figyelt kérdés
A lovam körülbelül 155-160 cm marmagasságú full vagy cob méretű legyen a kantár?
2011. nov. 16. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem sanszod, hogy cobos kell neki. de a legegyszerűbb, ha leméred a szájszegletétől a tarkója közepéig, és ez alapján választasz a lovasboltban (ha esetleg neten nézted ki, akkor is érdemes elmenni egy boltba, hogy bizos legyél benne)
2011. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak leméred a lovadat, a lovasüzletben úgyis kérik a méretet. Esetleg még viszel magaddal egy képet a lovadról (telefonodon ha van kép, az is jó). Nekem sajnos nagyon messzire kell mennem, ha lovas felszerelést akarok vásárolni, így mindig fel kell készülnöm jó alaposan. Ráadásul nem is egy lónak vásárolok.
2011. nov. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen méretű lovam, meg egy rossz hírem: ezzel ő pont a két méret között van, egyik cuccból full kell, másikból cob. Csak próbálgatással tudod megállapítani.
2011. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kötőféke mekkora? Kérj rá garanciát!! XD
2011. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ekkora a lovam, neki meg pony kell. Szóval ez lófüggő, de ha tennél egy képet az jó lenne.
2011. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazából a feje mérete a lényeg nem a marmagasága.
2011. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!